PL / EN
BLOG - RASPBERRY AND RED

BLOG - RASPBERRY AND RED

Poznajcie młodą i utalentowaną polską bloggerkę, Weronikę, która stoi za popularnym w sieci blogiem Raspberry and Red.

Weronika od kilku lat prowadzi dobrze rokującego modowego bloga, a na swoim koncie ma już pierwsze sukcesy m.in. publikację w magazynie Elle. LAMODE.INFO opowiedziała o swoich pierwszych bloggerskich doświadczeniach i o tym, dlaczego jest przeciwniczką pogoni za trendami w kolorowych pismach. Zapraszamy!

 

 

Co Cię inspiruje? Czy masz ulubionych projektantów, bloggerów?

 

Jestem przeciwniczką określania źródeł inspiracji. Inspirować może wszystko, wystarczy mieć uszy i oczy szeroko otwarte. Moi ulubieni projektanci to Christopher Bailey i Phoebe Philo – ich zmysł estetyczny bardzo odpowiada mojemu, a kolekcje (prawie) zawsze wzbudzają mój zachwyt.

 

 

Skąd pomysł na założenie bloga?

 

Z założeniem bloga nie wiąże się jakaś szczególna historia – nudziło mi się okropnie podczas ferii zimowych w I klasie gimnazjum i pomyślałam, dlaczego by nie założyć własnej strony? Od tamtej pory blogi modowe są ze mną każdego dnia.

 

 

Czy masz wykształcenie w kierunku mody?

 

Nie, kończę właśnie gimnazjum, więc jeszcze długa droga przede mną, aby zdobyć takowe wykształcenie. Moda jest jednak dla mnie wielką pasją i sama śledzę nowinki oraz interesuję się jej historią.

 

 

tl_files/COMMUNITY/BLOGOSFERA/BLOG - RASPBERRY AND RED/5815592624_6b43501bf5_b.jpgfot. Weronika Załazińska

 

 

Twoim absolutnym must have w garderobie są…

 

Czarne rurki, baletki i biały tank top.

 

 

Jak powinna wyglądać idealna stylizacja?

 

Nie ma czegoś takiego, jak „idealna stylizacja” dla każdego. To, co czasem wybierają styliści i prezentują na łamach magazynu, może nie trafić w moje gusta, natomiast to, co ja sama bym wybrała, mogłoby zostać przez takich stylistów wyśmiane;)

 

 

Co poradziłabyś początkującym bloggerom?

 

Nie wzorować swojego bloga na innych, nie próbować stać się następną Rumi (Fashion Toast), czy Chiarą (The Blond Salad). W blogosferze wypracowanie własnego stylu jest niezmiernie ważne. Jeśli chodzi o techniczne wskazówki, to mogłabym poradzić umieszczanie na stronie zdjęć dobrej jakości.

 

 

Gdzie najchętniej robisz zakupy?

 

Uwielbiam buszować po ciucholandach, chodzę tam co tydzień albo dwa. Oprócz tego, jestem wielką fanką targów staroci i indie shopów, gdzie można dostać niesamowitą biżuterię!

 

Zajrzyjcie na blog Raspberry and Red!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: blog | bloggerka | Raspberry and Red |

podobne artykuły