PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
BLOG - PARK AND CUBE

BLOG - PARK AND CUBE

Shini z Park and Cube to jedna z najbardziej obiecujących bloggerek świata mody. Sprawdź, co zdradziła nam w ekskluzywnym wywiadzie.

Shini Park, absolwentka Central Saint Martin’s College of Art and Design i autorka bardzo popularnego w sieci blog’a parkandcube.com, to niezwykle ciekawa osoba o ogromnej wyobraźni. Tylko nam zdradza, co ją inspiruje i co wspólnego ma z naszym krajem. 

 

1. Co Cię inspiruje? Ulubieni projektanci, wzory, marki?

 

Inspiracja przychodzi zwykle z czegoś, co nie jest związane z modą, np. z dziecięcych książek, kształtu budynku, który mijam. Ale muszę przyznać, że Internet odgrywa dużą rolę – blogi oraz  serwis tumblr.com dostarczają mi codziennie sporej dawki inspiracji. Moimi ulubionymi projektantami są Mary Katrantzou i Martin Margiela, ale w związku z tym, że zajmuję się głównie grafiką, lubię brać pod uwagę wszystko co mnie otacza i czuć, że jestem częścią tego wielkiego tygla inspiracji.2. Jak wpadłaś na pomysł stworzenia bloga?

 

W 2008 roku kiedy trend na blogi dopiero rozkwitał, pomyślałam, że warto byłoby dołączyć do tej inicjatywy i zrobić coś kreatywnego. Muszę też przyznać, że popchnęła mnie do tego nuda na drugim roku studiów. Odkąd skończyłam 16 lat, zawsze miałam jakąś stronę czy miniblog, tym razem chciałam stworzyć coś większego.3. Czy masz wykształcenie modowe? Czym się zajmujesz na co dzień?

 

Nie mam wykształcenia stricte w modzie. Studiowałam graphic design na Central Saint Martins, w zeszłym roku studia ukończyłam i jestem teraz freelancer’em zajmującym się tworzeniem stron internetowych. W międzyczasie szukam stałej pracy.

 

4. Twoim absolutnym must have w garderobie są …

 

Czarna skórzana spódnica długości 7/8, luźny sweter i wysokie, ale jednocześnie wygodne obcasy.

 

 

5. Co łączy Cię z Polską?

 

Wychowałam się w Polsce! Urodziłam się w Południowej Korei, potem przeprowadziliśmy się do Polski, w związku z pracą mojego taty i zdecydowaliśmy się zostać na stałe – teraz Warszawę nazywam swoim domem. Mój narzeczony także pochodzi z Polski.

 

 

tl_files/COMMUNITY/BLOGOSFERA/BLOG - PARK & CUBE/IMG_0294.jpg

fot. Park and Cube

 


6. Jak według Ciebie powinna wyglądać idealna stylizacja?

 

Idealny ubraniowy set powinien być połączeniem high street, projektanta i vintage – wszystko to zmiksowane z gustem. Trochę inspirowane trendami, ale raczej ponadczasowe, sporo koloru i dobry dobór materiałów.

 

 

7. Jakieś rady dla początkujących bloggerów?

 

Nie róbcie tego, aby zostać sławnym – znajdźcie jeden, dwa tematy, którym chcecie poświęcić swoją stronę i trzymajcie się tego konsekwentnie - blogujcie z pasją!

 

Zapraszamy na stronę Shini!

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: blog | bloggerka | Park and Cube |

podobne artykuły