PL / EN
BLOG - MAJA SABLEWSKA

BLOG - MAJA SABLEWSKA

Znacie już blog Mai Sablewskiej? Jeśli nie, koniecznie zajrzyjcie i sprawdźcie szczegóły.

Maję Sablewską w Polsce zna chyba każdy. To najsłynniejsza managerka gwiazd, która w krótkim czasie sama stała się jedną z nich. Po drodze zaliczyła kilka głośnych skandali, zasiadła w jury X Factor, została polską ikoną stylu i zajęła się amerykańską karierą Toli Szlagowskiej. Teraz przyszedł czas na kolejne wyzwanie – Maja założyła blog wespół z londyńską marką Rimmel, której doradza w kwestiach wizerunkowych.

 

Ten dość osobisty pamiętnik słynnej managerki podzielony jest na kilka zakładek. W street fashion znajdziemy prywatne zdjęcia z modowych kolekcji stylowej Mai, w news roomie poczytamy o jej postępach w pracy (aktualnie w pracy nad rozwojem Toli Szlagowskiej) oraz o tatuażowej pasji, a w make up story Maja opowiada o swojej przygodzie z kosmetykami Rimmel.

 

Poznamy również tajniki jej wieczorowego i casualowego makijażu, czytelnicy mają też szansę doradzić autorce w kwestiach podstawowych (błyszczyk czy szminka?).

 

Na razie wpisów jest niewiele, ale to dopiero początek drogi Mai Sablewskiej w blogosferze. Trzymamy kciuki za nowy projekt i zapraszamy do czytania tu.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Maja Sablewska | blog | bloggerka | Rimmel |

podobne artykuły