PL / EN
BÉRÉNICE MARLOHE WKRACZA NA SALONY – NOWA DZIEWCZYNA BONDA W OKŁADKOWEJ SESJI DLA HARPER’S BAZAAR ESPAÑA

BÉRÉNICE MARLOHE WKRACZA NA SALONY – NOWA DZIEWCZYNA BONDA W OKŁADKOWEJ SESJI DLA HARPER’S BAZAAR ESPAÑA

Tytuł nowej dziewczyny Bonda nie przypada byle komu! Gwiazda filmu Skyfall, Bérénice Marlohe, olśniewa w okładkowym edytorialu dla listopadowego Harper’s Bazaar España, do tkórego zdjęcia wykonał Benjamin Kanarek.

To było do przewidzenia. W końcu już od 50 lat aktorki wcielające się w rolę towarzyszki agenta 007 niezmiennie wyróżnia zachwycająca uroda i doskonały zmysł modowy. Po obejrzeniu okładkowej sesji najnowszego numeru Harper’s Bazaar España, w której główną rolę odgrywa francuska aktorka Bérénice Marlohe, możemy z całą pewnością potwierdzić, że nowa dziewczyna Bonda także ma w sobie „to coś”.

 

 

Gwiazda listopadowej edycji Harper’s Bazaar España prezentuje się naprawdę zjawiskowo w stylizacjach Sohei Yoshida. Pozując w kreacjach takich gigantów mody, jak Chanel, Bottega Veneta, Prada czy Jean Paul Gaultier, Bérénice Marlohe emanuje wprost szykowną elegancją, podkreśloną jeszcze, przez bogactwo wnętrz paryskiego Hotelu de Crillion, gdzie odbyła się sesja. Autorem zdjęć jest Benjamin Kanarek.

 

 

Jak dla nas très chic!

 

Źródło zdjęć: benjaminkanarekblog.com

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Bérénice Marlohe | Harper's Bazaar España | Benjamin Kanarek | James Bond |

podobne artykuły