PL / EN
BAJECZNY DOM REDAKTOR VOGUE US

BAJECZNY DOM REDAKTOR VOGUE US

Sielankowy klimat, przepiękne wnętrza, tajemniczy ogród i klimat prowincji. W brooklyńskim domu Mirandy Brooks, redaktor amerykańskiej biblii mody, można zakochać się od pierwszego wejrzenia! 

 

Miranda Brooks, dziennikarka Vogue US i wzięta architekt zieleni, w ostatnim numerze amerykańskiej biblii mody zaprasza czytelników w swoje „ skromne” progi. Na stronach kolorowego magazynu możemy zachwycić się niesamowitymi wnętrzami i sielankowym ogrodem projektu Brooks.

 

Domowe królestwo dziennikarki znajduje się daleko od snobistycznego Upper East Side i tętniącego życiem Manhattanu. Posiadłość zlokalizowana jest po drugiej stronie mostu Brooklyńskiego, w nieco mniej ekskluzywnej, ale cieszącej się sporym zainteresowaniem ze strony artystów i ludzi wolnych zawodów, dzielnicy Brooklyn. Redaktor wraz ze swoim mężem postanowiła porzucić głośny pępek Nowego Jorku dla sielskiego życia bliskiego temu na łonie natury.

 

Posiadłość Brooks pochodzi z XIX wieku i otacza ją niewielki ogród. Wnętrza domu to połączenie rustykalnych, minimalistycznych, farmerskich i nowoczesnych trendów. W każdym pokoju znajduje się inna podłoga – każda zainspirowana dekoracją wnętrz z różnych miast świata (Paryża, Londynu czy Nowego Jorku). Kolorystyka mieszkania bazuje na jasnych, pastelowych barwach. Wysokie okna wpuszczają do pomieszczeń sporo światła, co dodatkowo nadaje lekkości czterem kątom.

 

Jesteśmy zachwyceni!

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Vogue Us | Miranda Brooks | dom | posiadłość |

podobne artykuły