PL / EN
LOOKBOOK BARTOSZA MALEWICZA WIOSNA LATO 2013 – ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z BACKSTAGE’U

LOOKBOOK BARTOSZA MALEWICZA WIOSNA LATO 2013 – ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z BACKSTAGE’U

Czy plastik i nity idą w parze z ekologicznymi materiałami? Redakcja LAMODE.INFO zajrzała za kulisy lookbookowej sesji wiosennej kolekcji Bartosza Malewicza. Sprawdźcie, co zobaczyliśmy!

Jak wyglądać będą ludzie jutra? Po przeczytaniu eseju Kazimierza Podsadeckiego z 1931 roku, pod tytułem Człowiek w mieście przyszłości, młody polski projektant Bartosz Malewicz postanowił pokusić się o własną interpretację futurystycznej wizji.

 

 

Punktem wyjścia wiosennej kolekcji było założenie, że zarówno nowoczesny postęp, jak i natura, muszą iść w parze, by kreatywnie służyć ludzkości. Dlatego też najnowsze projekty Malewicza opierają się na kontrastowych połączeniach naturalnych materiałów z silikonową folią i nitami. Jak wypadło to z pozoru sprzeczne zestawienie nowoczesności z naturą?

 

Bartosz Malewicz lookbook wiosna lato 2013 backstagefot. Bartek Szmigulski

 

Według nas Bartosz Malewicz osiągnął przyjemny dla oka, ale i funkcjonalny efekt, a my przyglądając się kulisom powstawania wiosennego lookbooka marki nie mogliśmy oprzeć się wrażeniu, że młodość i nowoczesność są nieodłącznymi atrybutami polskiej marki.

 

 

Na zdjęciach uchwyciliśmy przy pracy m.in. fotografa Sebastiana Mamaja, modeli Julkę (Gaga Models) oraz Wojtka O. (AMQ Models), stylizującego lookbook Macieja Czerniejewskiego, odpowiadającego za fryzury Alana Dąbrowskiego (Jaga Hupało Born to Create), wykonującego makijaż kosmetykami Giorgio Armani wizażystę Andrzeja Kawczyńskiego oraz asystującą teamowi Olę Kuligowską.

 

 

Zobaczcie, jak wyglądały kulisy powstawania wiosennego lookbooka marki!

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Bartosz Malewicz | Bartosz Malewicz wiosna lato 2013 | trendy wiosna lato 2013 | moda polska | kulisy sesji |

podobne artykuły