PL / EN
AYMELINE VALADE W WIETRZNEJ SESJI DLA KWIETNIOWEGO HARPER’S BAZAAR US

AYMELINE VALADE W WIETRZNEJ SESJI DLA KWIETNIOWEGO HARPER’S BAZAAR US

Słynąca z niebanalnej urody Aymeline Valade, wietrzne wzgórza Hawajów i szkarłatne, wiosenne kreacje. Ta sesja robi wrażenie! Zobaczcie najnowszy edytorial Nathaniela Goldberga dla kwietniowego Harper’s Bazaar US!

Zawrotna kariera Aymeline Valade przeczy utartym twierdzeniom o tym, że aby zaistnieć w branży modelingu trzeba wpisywać się w ściśle określony kanon urody. Choć Francuzce daleko do miana klasycznej piękności, jej twarz z pewnością przykuwa uwagę i nie można odmówić jej ogromnej dozy hipnotycznej charyzmy. Być może właśnie dlatego niemal każda sesja z udziałem Aymeline wyróżnia się z medialnego szumu, a edytorial The Best of the Season tylko potwierdza tę regułę.

 

 

Słynąca z niebanalnej urody Valade przechadza się po wietrznych wzgórzach Hawajów spowita w szkarłatne kreacje pochodzące z najgłośniejszych wiosennych kolekcji wielkich domów mody. Dynamiczne ujęcia Nathaniela Goldberga, naturalny makijaż i uczesanie, wreszcie, inspirujący wybór strojów przez stylistę Alastair’a McKimm’a sprawiają, że nie możemy oderwać wzroku od wyjątkowo pięknej całości sesji.

 

 

Chcemy więcej!

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Aymeline Valade | Harper's Bazaar US | Nathaniel Goldberg | Alastair McKimm |

podobne artykuły