PL / EN
BLOGERKA MOVESFASHION W  LOOKBOOKU POLA RUDNICKI  WIOSNA LATO 2013

BLOGERKA MOVESFASHION W LOOKBOOKU POLA RUDNICKI WIOSNA LATO 2013

Polska projektantka Pola Rudnicki przestawia lookbook na wiosnę lato 2013. Zobaczcie wszystkie zdjęcia, których zapozowała blogerka Dominika Ozimek! 

Biel i jej odcienie: kremowy i beżowy, przełamane głęboką czernią i kroplą butelkowej zieleni. To kolorystyka ubrań subtelnych i delikatnych. Zestawione zostały w kolażu z wycinkami z gazet. W modernistycznych, pełnych jaskrawego światła wnętrzach, jedynym śladem z przeszłości są pomięte kartki. Szpitalna sterylność kontrastuje z odrapaną fasadą kamienic.

 

 

Takie subiektywne skojarzenia nasuwają się nam w trakcie oglądania lookbooka Poli Rudnicki. To dopiero druga kolekcja projektantki. Stawia w niej na krótkie i długie sukienki o prostym kroju litery A, zakrywające ciało w górę aż po szyję. Jedynym ozdobnikiem projektów, są bardziej skomplikowane elementy kroju. Reszta to czysty minimalizm i prostota. Wszystkie kreacje wykonano z wysokiej jakości materiałów, sprzyjających naturze.

 

 

Pola Rudnicki w lookbooku kolekcji na wiosnę lato 2013 „Simple Love” zaprasza do współpracy Dominikę Ozimek, autorkę bloga MovesFashion. Jak przyznaje projektantka, stylizacje Dominiki, są spójne z najnowszą kolekcją. Zdjęcia wykonał młody fotograf Paweł Wyląg.

 

 

Zobaczcie lookbooka Poli Rudnicki. Inspiruje Was jej nowa kolekcja wiona lato 2013? Wszystkie zdjęcia zobaczcie w naszej galerii!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Pola Rudnicki | Dominika Ozimek | Movesfashion | Paweł Wyłąg |

podobne artykuły