PL / EN
ANNA PITCHOUGUINA W FINALE TFORCE TUDOO FASHION AWARDS W CHINACH!

ANNA PITCHOUGUINA W FINALE TFORCE TUDOO FASHION AWARDS W CHINACH!

Polska projektantka Anna Pitchouguina została wybrana do grona 10. finalistów TFORCE TUDOO FASHION AWARDS. Chiński konkurs daje wiele możliwości. Sami sprawdźcie!

TFORCE to azjatycki projekt na podstawie brytyjskiego NEW GEN organizowanego przez British Fashion Council i Topshop. Wygrana gwarantuje pokaz, granty finansowe i prezentacje kolekcji w showroomach w Paryżu, Pekinie i Guangzhou, Konkurs obejmują patronatem tak ważne tytuły na rynku jak Vogue, Numero, L’Officiel i Surface, a w tym roku wśród grona dziesięciu wybranych z Azji i z Europy finalistów znalazła się polska projektantka, Anna Pitchouguina.

 

Pitchouguina to młoda i ambitna designerka z doskonałym zapleczem projektowym – już na początku swojej kariery odbyła staż w pracowni Derek Lam w Nowym Jorku. Tuż po powrocie z Wielkiego Jabłka przeniosła się do Londynu, w którym pracuje do dziś. Trafiła na londyńskie staże do Christopher’a Kane’a i Duńczyka Petera Jensen’a. Równolegle mogliśmy jej projekty oglądać i kupować w showroomie Pomada i podczas polskiego Fashion Week w Łodzi.

 

Anna Pitchouguina ss 2013fot. mat. prasowe/ Kapsułowa kolekcja Anny Pitchouguiny wiosna lato 2013

 

Po chwili przerwy w projektowaniu, Anna zgłosiła się na chińskie TFORCE TUDOO FASHION AWARDS i szybko zyskała uznanie. To bardzo duży sukces, zwłaszcza biorąc pod uwagę ogromny potencjał rynków Azji. Niebawem projektantka wyjeżdża do Chin i będzie nadal walczyć o główną nagrodę. Relację z tej podróży i zza kulis konkursu będzie mogli zobaczyć na łamach LAMODE.INFO, bądźcie czujni i kibicujcie!

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Anna Pitchouguina | Tforce Fashion Awards | konkurs dla projektantów Chiny |

podobne artykuły