PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
ANJA RUBIK W KREACJI ALBERTA FERRETTI PODCZAS GALI DKMS

ANJA RUBIK W KREACJI ALBERTA FERRETTI PODCZAS GALI DKMS

Tej modelki nie trzeba przedstawiać. Anja Rubik w wieczorowej sukni Alberta Ferretti zrobiła furorę na gali DKMS. Sprawdźcie szczegóły dotyczące jej kreacji!

Zjawiskowa polska top modelka, Anja Rubik od lat ceniona jest za doskonałe wyczucie stylu. Jako bywalczyni prestiżowych eventów musi dbać o dobór odpowiednich kreacji. Na ostatniej z imprez, gali DKMS, Anja miała na sobie długą do ziemi suknię projektu Alberta Ferretti z najnowszej jesienno-zimowej kolekcji marki. Na wybiegu w Mediolanie tę właśnie kreację prezentowała inna doskonała super modelka, Kasia Struss.

 

 

 

 

Anja Rubik w sukni Alberta Ferretti na gali DKMSfot. East News/ Modelka Anja Rubik w kreacji Alberta Ferretti z kolekcji jesień zima 2012 podczas gali DKMS

 

Uszyta z jedwabiu i szyfonu wieczorowa suknia zachwycała szczegółami. Delikatne prześwity, ogromny kwiat w talii i ciemne pióra aż do kostki robią wrażenie, zwłaszcza jeśli ma je na sobie sama Anja Rubik. Elegancką stylizacją wykończyła wiązanymi sandałkami projektu dobrego znajomego, Giuseppe Zanotti.

 

Piękna, prawda?

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Kasia Struss | Alberta Ferretti | trendy jesień zima 2012 | Anja Rubik |

podobne artykuły