Logotyp serwisu lamode.info
ADELE TRIUMFUJE PODCZAS BRIT AWARDS 2012 W KREACJI BURBERRY

ADELE TRIUMFUJE PODCZAS BRIT AWARDS 2012 W KREACJI BURBERRY

Wczoraj, 21. lutego rozdano muzyczne nagrody Brit Awards 2012. Największa wygrana? Oczywiście Adele, tym razem w sukni Burberry.

Za nami gala rozdania muzycznych nagród Brit Awards 2012 przyznawanych przez brytyjski przemysł fonograficzny. Obyło się bez niespodzianek – po raz kolejny najlepsze nagrody i zaszczytne tytuły „zgarnęła” artystka o niebanalnym głosie i pomyśle na siebie, Adele. Piosenkarka otrzymała statuetki dla najlepszej brytyjskiej wokalistki i za najlepszy album roku, jej słynne „21”.

 

Podczas Brit Awards w londyńskiej O2 Arena, muzyczna idolka miała na sobie długą do ziemi suknię Burberry, uszytą specjalnie dla niej. Wyszczuplająca czerń, podkreślający kobiece kształty krój i biżuteryjny, ozdobiony kamieniami dekolt były strzałem w dziesiątkę stylisty gwiazdy. Do tego jej ulubiony, inspirowany latami 60-tymi make up z kocią kreską na powiece i dziewczęcym różem na policzkach.

 

 

- Dziękuję wszystkim fanom, za to, że pozwolili mi być sobą, To był wspaniały rok. – komentowała Adele. I wspaniałe stylizacje, brawo Adele!

 

 

tl_files/gwiazdy/wydarzenia/ADELE BRIT AWARDS 2012/455e38a4-487b-4d3c-bda9-06560474147d.jpgfot. materiały prasowe/ Adele w kreacji Burberry podczas gali Brit Awards 2012

tagi: Adele | Brit Awards | BURBERRY |

podobne artykuły