PL / EN
ALBER ELBAZ TWORZY KOLEKCJĘ DLA LANCÔME!

ALBER ELBAZ TWORZY KOLEKCJĘ DLA LANCÔME!

To będzie jedna z najgorętszych kolaboracji tego roku. W czerwcu na rynek trafi limitowana kolekcja kosmetyków do makijażu, którą specjalnie dla Lancôme stworzył sam Alber Elbaz. Poznajcie szczegóły! 

Jeśli tak jak my od dawna cenicie Albera Elbaza za jego wyczucie koloru, mamy dla was dobrą wiadomość! Wczoraj przedstawiciele francuskiego giganta kosmetycznego Lancôme oficjalnie potwierdzili, że projektant Lanvin stworzy dla nich specjalną paletę do makijażu, a efekty gorącej współpracy będziemy mogli ocenić już 15 czerwca, gdy limitowana kolekcja produktów do makijażu trafi na sklepowe półki.

 

 

Alber Elbaz jest bez wątpienia jednym z najbardziej wpływowych kreatorów mody na świecie, a przy tym najbardziej utalentowanym – podkreślił Youcef S. Nabi, prezes Lancôme – Jego rozumienie luksusu, spojrzenie na kobiecość oraz cechujący wszystkie projekty Albera akcent przekory, idealnie współgrają z nowymi wartościami Lancôme. Jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi, że z naszą pomocą Alber Elbaz po raz pierwszy zawita to krainy makijażu.

 

 

Czekamy niecierpliwie na efekty współpracy, a w międzyczasie zachwycamy się uroczym filmikiem promującym kolekcję Lancôme x Alber Elbaz:

 

źródło: youtube.com

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Lancôme | Alber Elbaz | Lancôme x Alber Elbaz | limitowana kolekcja |

podobne artykuły