PL / EN
8 EDYCJA FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND - OSTATNIA CHWILA NA ZGŁOSZENIE!

8 EDYCJA FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND - OSTATNIA CHWILA NA ZGŁOSZENIE!

Młodzi projektanci, marzycie o pokazaniu swojej kolekcji na Fashion Week Poland? Przed Wami ostatnia szansa na wysłanie zgłoszenia. Sprawdźcie szczegóły!

Już za niecałe 80 dni Łódź ponownie zmieni się w polską stolicę mody – 17 kwietnia 2013 roku rozpocznie się 8. edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland!

 

 

Po raz kolejny niepowtarzalny klimat miasta będzie stanowił tło do prezentacji najnowszych kolekcji czołowych polskich projektantów oraz dobrze zapowiadających się debiutantów. W kwietniu na Księżym Młynie w ŁSSE zostaną zaprezentowane trendy na sezon jesień zima 2013/2014.

 

 

Po sukcesie 7. Edycji Fashion Week Poland organizatorzy nie zwalniając tępa, przygotowują kolejne cztery dni pokazów. Projektanci będą przedstawiać swoje najnowsze kolekcje zarówno na wybiegu OFF Out of Schedule, jak i na główniej scenie - Designer Avenue. Zostanie uruchomiony również SHOWROOM z ponad 120 stoiskami młodych twórców. Polski Fashion Week to nie tylko pokazy mody. To również wydarzenia towarzyszące dzięki, którym przez cały tydzień całe miasto będzie tętnić życiem.

 

8 Edycja FashionPhilosophy Fashion Week PolandBaner 8 edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland

 

Na zgłoszenia projektantów organizatorzy czekają do końca stycznia. Szczegóły uczestnictwa dostępne są na stronie www.fashionweek.pl

 

 

PS. Pełen skład projektantów 8 edycji polskiego tygodnia mody znany będzie po obradach rad programowych w drugiej połowie lutego.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: 8 edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland | FashionPhilosophy Fashion Week Poland | Fashion Week Poland | fashion week Łódź |

podobne artykuły