Logotyp serwisu lamode.info
25 NAJLEPSZYCH FRYZUR GWIAZD DO WYPRÓBOWANIA W 2018 ROKU

25 NAJLEPSZYCH FRYZUR GWIAZD DO WYPRÓBOWANIA W 2018 ROKU

Fryzury gwiazd, którymi warto inspirować się w najbliższym sezonie!

Spis treści

1. MODNE FRYZURY GWIAZD

2. FRYZURY – TRENDY WIOSNA LATO 2018

Wiosna to czas, kiedy chętniej eksperymentujemy z wizerunkiem. Jeśli tak jak my – szukacie pomysłów na modne fryzury, zainspirujcie się metamorfozami gwiazd.

MODNE FRYZURY GWIAZD

Gwiazdy w temacie włosów stawiają na modne fryzury z przedziałkiem (Cara Delevingne) oraz boby zarówno w wersji klasycznej, jak i te messy - urozmaicone subtelnymi falami (Jourdan Dunn, Olivia Palermo, Emily Ratajkowski). Spośród stylowych opcji prym wiodą retro fale (Allison Williams) oraz fryzury nawiązujące do aktorek pokroju Brigitte Bardot. Modą lat 50. zainspirowały się m.in. Natalie Portman i Nicole Kidman, które ozdobiły włosy czarną wstążką.

POLECAMY: NAJMODNIEJSZE FRYZURY NA WESELE 2018

FRYZURY – TRENDY WIOSNA LATO 2018

W sezonie wiosna lato 2018 modne są różne wariacje boba. Sprawdzi się zarówno ten cieniowany, lob o przedłużonej postaci, czy jego luźna forma tzw. messy bob. Najgorętszym trendem sezonu są także fryzury z grzywką, kiedyś wylansowane przez Kate Moss. Może być prosta, asymetryczna lub zaczesana do tyłu. Wśród krótkich cięć królują pixie w stylu pin-up oraz finger waves (nieco dłuższa wersja z pofalowanymi włosami).

Zobaczcie modne fryzury gwiazd, które mogą zainspirować Cię do zmiany swojego wizerunku na wiosnę 2018!

UWAGA, KONKURS! WYGRAJ METAMORFOZĘ WIZERUNKU Z REDAKCJĄ LAMODE.INFO I MARKĄ CAMELEO!

tagi: fryzury | wiosna lato 2018 | TRENDY |

podobne artykuły