Logotyp serwisu lamode.info
10 LAT BRANSOLETKI PANDORA

10 LAT BRANSOLETKI PANDORA

Jubileusz Pandory świętowały Anna Wendzikowska i Anna Dereszowska. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Wczorajszego wieczoru miały miejsce uroczyste obchody 10. urodzin bransoletki Pandora. Impreza odbyła się w nowo-otwartym klubie Bank w Warszawie w towarzystwie przedstawicieli firm jubilerskich Pandora oraz YES, a także wielu gwiazd polskiego showbiznesu. „To urodziny nie tylko jednej bransoletki, ale milionów historii i znaczeń, jakie nadały jej kobiety na całym świecie.” – powiedziała na wstępie Marta Najbert, menadżer marki Pandora i gospodyni imprezy, podkreślając wyjątkową funkcję biżuterii.

 

Z tej też okazji Pandora zdecydowała się na zaangażowanie do kampanii trzech znanych kobiet: Anny Wendzikowskiej, Anny Dereszowskiej i Martyny Wojciechowskiej. Każda z nich miała możliwość zaprojektowania swojej własnej bransoletki, wybierając ulubione zawieszki.

 

Jak zauważyła Anna Wendzikowska – „To była propozycja, której ciężko odmówić. Myślę, że każda kobieta ma w sobie kreatywny potencjał, a nie każda ma szansę, żeby go zrealizować. Ja szczęśliwie dostałam wszystkie do tego niezbędne środki, aby wykazać swoją kreatywność.” W jej bransoletce znalazły się zarówno elementy złote, jak i srebrne oraz kilka zawieszek z różowego szkła murano.

 

Anna Dereszowska przyznała natomiast: "Miałam okazję skomponować moją wymarzoną bransoletkę. Nadaje się na specjalne okazje. Jest piękna, choć wydaje mi się, że zbyt cenna by nosić ją na co dzień." Aktorce zależało na tym, aby w jej bransoletce znalazły się między innymi elementy drewniane. Jak zdradziła - cześć dochodów z ich sprzedaży Pandora przeznaczana jest na ochronę lasów tropikalnych. "To był kolejny powód dla którego zdecydowałam się na współpracę z tą marką." - dodała Dereszowska.

 

W „zabawie” tworzenia biżuterii uczestniczyła również Martyna Wojciechowska, która niestety z powodów zdrowotnych nie mogła uczestniczyć we wczorajszym wydarzeniu. Jej wrażenia moglibyśmy poznać dzięki filmowi o kulisach przygotowań do kampanii promocyjnej. Podróżniczka do kompozycji bransoletki podeszła bardzo osobiście – zależało jej na tym, aby przypominała pamiątkę z egzotycznego kraju, dlatego wybrała skórzany rzemyk i kilka zawieszek w kolorze zielonym i niebieskim. „Jak na nią patrzę, to przypomina mi się Zanzibar.” – wyznała.

 

Przy okazji 10-lecia flagowego produktu tej duńskiej firmy, przedstawiciele Pandory i YES - Peter Mark i Joanna Pustkowska przekazali 105 000 zł na fundację TVN „Nie jesteś sam”. Czek odebrała jej przewodnicząca Bożena Walter, zapewniając, iż pieniądze zostaną wykorzystane na walkę z rakiem piersi. Impreza miała zatem charakter nie tylko okolicznościowy, ale także dobroczynny.

 

Zapraszamy do galerii, w której zobaczycie artystki Pandory oraz ich dzieła. 

 

tagi: Pandora | biżuteria | event | gwiazdy |

podobne artykuły