lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > ZNANI PROJEKTANCI WYBIERAJĄ PREZENTY ŚLUBNE DLA KIM KARDASHIAN I KANYE WESTA
Lamode.info

ZNANI PROJEKTANCI WYBIERAJĄ PREZENTY ŚLUBNE DLA KIM KARDASHIAN I KANYE WESTA

ZNANI PROJEKTANCI WYBIERAJĄ PREZENTY ŚLUBNE DLA KIM KARDASHIAN I KANYE WESTA

Dodane przez Ismena Dąbrowska
02 Kwiecień '14

To ma być wydarzenie roku. Najbardziej komentowana para na świecie, według amerykańskiej „biblii mody”, ze swojego ślubu chce wycisnąć ile się da – przede wszystkim zainteresowania. I na razie wszystko idzie zgodnie z planem - Kim Kardashian i Kanye West dostali już najważniejszy prezent z tej okazji, czyli sesję okładkową Vogue US.

 

Do dyskusji na temat ślubnych podarunków włączyli się teraz także znani projektanci. W rozmowie z portalem WWD.com nawet Karl Lagerfeld wytypował najodpowiedniejszy według niego prezent dla młodej pary, czyli rzeźbę „Balloon Venus” Jeffa Koonsa. Dyrektor Kreatywny Chanel w swojej kolekcji posiada dwa takie dzieła, ale jak przyznaje nie zamierza ich oddać. Gdyby jednak zmienił zdanie nowożeńcy otrzymają prezent wart ok. 15 tysięcy funtów.

 

Żartobliwie ten temat potraktował Roberto Cavalli, który zapytany o to co mógłby podarować odpowiedział, że swój szacunek, przyjaźń i miłość. Z kolei Alber Elbaz z Lanvin nie zapomina o trzecim członku rodziny Kardashian-West, córeczce pary North. To dla niej specjalnie zaprojektowałby kolekcję pięknych letnich sukieneczek, ponieważ wie jak bardzo ją kochają oraz ile dla nich znaczy. Wśród osób przepytanych przez portal WWD znalazł się także aktor Jude Law od którego para dostałaby... kulę dyskotekową!

 

Huczne wesele zaplanowano na maj, a o wszystkich szczegółach zapewne na bieżąco będą informowane media na całym świecie. Zapewne, zatem dowiemy się, kto jaki dał prezent, czy wśród tych osób byli znani projektanci i jeśli tak, to na co ostatecznie się zdecydowali.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja