lamode > MODA POLSKA > NEWSY > ZDJĘCIA Z BACKSTAGE’U SESJI DLA MARKI CATERINA NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011
Lamode.info

ZDJĘCIA Z BACKSTAGE’U SESJI DLA MARKI CATERINA NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011

ZDJĘCIA Z BACKSTAGE’U SESJI DLA MARKI CATERINA NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011

Dodane przez Redakcja
20 Sierpień '11

Z reguły podziwiamy tylko efekt końcowy sesji zdjęciowej, dziś pokazujemy Wam jak praca na planie wygląda od kuchni. Prezentujemy zdjęcia z backstage’u najnowszej kolekcji marki Caterina linii Leman Prestige na sezon jesień zima 2011

 

Sztab ludzi, mnóstwo ubrań i kosmetyków, zamieszanie – tak w skrócie opisać można to, co dzieje się zazwyczaj podczas realizacji modowych zdjęć. Tak było i tym razem - za obiektywem aparatu stanął Mateusz Stankiewicz (AF Foto), który w swoim portfolio ma sesje z takimi gwiazdami jak Monika Brodka, Patricia Kazadi czy z kontrowersyjnym modelem o pseudonimie Zombie Boy. Stylizacjami zajęła się była szefowa działu mody Elle – Marta Kalinowska, a dopasowany do całości koncepcji makijaż i fryzura (tak zwana kropka nad i w ogólnym looku) to dzieło Patrycji Dobrzenieckiej i Łukasza Pyciora. Tym razem kropka ta jest bardzo wyraźna – burza blond włosów w połączeniu z jesiennym makijażem w odcieniach beżu dodały bowiem modelce iście hollywoodzkiego charakteru.

 

Zajrzyjcie koniecznie do galerii i zobaczcie, ile pracy włożyć trzeba, by osiągnąć efekt końcowy, który podziwiamy w kampaniach!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja