lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > WYBIERAM POLSKĄ MODĘ - NOWA AKCJA FASHION DEMOCRACY
Lamode.info

WYBIERAM POLSKĄ MODĘ - NOWA AKCJA FASHION DEMOCRACY

WYBIERAM POLSKĄ MODĘ - NOWA AKCJA FASHION DEMOCRACY

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
19 Listopad '14

Na naszym rodzimym rynku działa kilkaset niezależnych projektantów, produkujących swoje ubrania w polskich szwalniach i korzystających z polskich materiałów. Prezentowana przez nich moda nie wpisuje się w reguły produkcji masowej, co zdecydowanie ogranicza jej zasięg w dotarciu do świadomości szerokiego grona klientów. A jednak dobra jakość, ciekawe wzornictwo, oryginalne i unikalne projekty oraz przystępne ceny to zdecydowane zalety kupowania produktów od polskich projektantów i marek odzieżowych. 

 

Z  myślą o niezależnych twórcach powstała nowa inicjatywa „Wybieram Polską Modę” mająca na celu wspieranie lokalnego rynku modowego. Jego pomysłodawcą jest Fashion Democracy, organizator targów dla polskich projektantów mody i designu.

 

Ogólnopolski projekt ma zamiar zwrócić uwagę klientów na nasz rodzimy rynek i przekonać ich do kupowania produktów z polską metką. W inicjatywę zaangażowały się osoby takie jak Beata Sadowska, Katarzyna Maria Zielińska, Maciek Rock, Justyna Chrabelska, Marzena Rogalska, Joanna Sokołowska-Pronobis, Robert Serek, Serafin Andrzejak i DJ Wika.


Z tej okazji, 23 listopada 2014 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie będzie miało miejsce otwarcie Pop Up Shop Fashion Democracy, na którym zaprezentuje się ponad dwustu wystawców z całego kraju. Na wydarzeniu będzie można kupić nie tylko ubrania i akcesoria od polskich projektantów. Klienci będą mieli okazję wziąć udział w panelach dyskusyjnych oraz uczestniczyć w projekcjach filmów modowych.

 

Partnerem całej akcji jest magazyn o modzie i zakupach Hot Moda. Więcej szczegółów na temat projektu „Wybieram Polską Modę” poznacie na facebookowym profilu wydarzenia.

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja