lamode > MODA POLSKA > MARKI > WEARSO.ORGANIC NOWA KOLEKCJA WIOSNA LATO 2013
Lamode.info

WEARSO.ORGANIC NOWA KOLEKCJA WIOSNA LATO 2013

WEARSO.ORGANIC NOWA KOLEKCJA WIOSNA LATO 2013

Dodane przez Redakcja
13 Marzec '13

Wearso.organic to niezwykła marka. Cechuje ją konsekwentność w swoich ideologicznych założeniach. Ma być przede wszystkim ekologicznie. Dlatego też projekty są tworzone z organicznej bawełny z upraw bez zastosowania chemii i sztucznych nawozów. Popularność tkanin eko wciąż wzrasta. Często jednak idea eko nie idzie w parze z estetyką. 

Marka wearso.organic jest dowodem na to, że można tworzyć ubrania przyjazne planecie i jednocześnie piękne. Projekty zaskakują w swojej prostocie. W kolekcji znaleźć można luźne sukienki, bluzy a także płaszcze. Każde ubranie ma swoją nazwę. „Krokodyl”, „Ośmiornica” , „Nietoperz” to tylko niektóre z bliskim naturze „imion” kreacji. Kolorystyka projektów też związana jest z barwami ziemi. Znajdziemy tu butelkową zieleń, głębokie bordo, szary i oczywiście klasyczną czerń. 

Spójny cel można dostrzec także w zdjęciach prezentujących najnowszą kolekcję. Przed obiektywem, w dość surowej i okrojonej scenografii, stanęły kobiety - w różnym wieku, o różnorodnej figurze, zupełnie naturalne, bez makijażu. Wśród nich są między innymi aktorka Karolina Gruszka, modelka Julita Olszewska (D'Vision) czy bloggerka Harel. Ubrania są funkcjonalne i świetnie prezentują się na różnych typach sylwetek. 

Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii i sami oceńcie wearso.organic ! Jesteśmy na tak!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja