lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > WALENTYNKOWY KONCERT W SYRENIM ŚPIEWIE - WOJTEK MAZOLEWSKI QUINTET
Lamode.info

WALENTYNKOWY KONCERT W SYRENIM ŚPIEWIE - WOJTEK MAZOLEWSKI QUINTET

WALENTYNKOWY KONCERT W SYRENIM ŚPIEWIE - WOJTEK MAZOLEWSKI QUINTET

Dodane przez Redakcja
09 Luty '15

Choć tegoroczne Walentynki wypadają w najbliższą sobotę, czy nie warto świętować ich częściej? Skłania nas do tego warszawski Whisky & Cocktail bar Syreni Śpiew, który już w środę 11 lutego na godzinę 20:00  zaprasza na koncert z okazji Święta Zakochanych. W wyjątkowej, walentynkowej odsłonie wystąpi Wojtek Mazolewski Quintet. Jeżeli chcecie posłuchać szalenie utalentowanych muzyków na żywo, biletów szukajcie na stronie http://koncertwalentynkowy.evenea.pl. Bilety dla par dostępne są w cenie 40 zł, a pojedyncze kupicie już za 25 zł.

 

Jego najnowszy album „Polka 0148”, który od niedawna jest na rynku, zyskał już spore uznanie, bo jak pisze magazyn Jazz Forum: „Listopadowa, międzynarodowa trasa pokazała, że muzyka kwintetu Wojtka Mazolewskiego trafiła do serc nie tylko polskich, ale i zagranicznych słuchaczy. Zespół zaprezentował swój nowy album w Polsce, Niemczech, Czechach i na Węgrzech. W lutym WMQ znów rusza w trasę promować najnowszy album zatytułowany „Polka 0148””.

 

Środa, 11 lutego, godzina 20:00. Whisky & Cocktail bar Syreni Śpiew, ul. Szara 10A, Warszawa. Więcej informacji na https://www.facebook.com/events/847664995291695/

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja