lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > UBIERZ ALLES – RELACJA Z IMPREZY
Lamode.info

UBIERZ ALLES – RELACJA Z IMPREZY

UBIERZ ALLES – RELACJA Z IMPREZY

Dodane przez Krzysztof M.
04 Luty '11

Do tej pory poza Fashion Week’iem nie było w Łodzi okazji,  by spotkać tylu młodych polskich projektantów, a tym bardziej zobaczyć i kupić ich najnowsze projekty.  Styczniowa impreza, organizowana przez duet projektantów Neogotik oraz Stowarzyszenie Fabrykancka, to nie jednorazowy incydent. Następna edycja imprezy z cyklu Ubierz Alles planowana jest już na kwiecień.

 

Dwudniowy showroom, zlokalizowany w pofabrycznej przestrzeni dawnej fabryki Ramischa, cieszył się dużym powodzeniem. W showroomie swoje projekty prezentowali: justiniloveu, Paulina Plizga, Sylwia Rochala, StyleLaundry, Lit, Gregor Gonsior, Rush Dnm, Cock'nbullstory, Modapolka, Sylwester Krupiński, Połoz&Biadasz, Neogotik. Zainteresowani mogli obejrzeć także secondhandowe perełki od Style Laundry, Neovintage i Retrovintage.  Fani designu mogli zapoznać się z meblowym recyclingiem prezentowanym przez markę Funny Games.

 

Główną atrakcją sobotniego wieczoru był  pokaz pierwszej kolekcji projektantów marki Neogotik.  Atmosferę pokazu podkręcił punkrockowy koncert w wykonaniu autorów kolekcji (Paulina Połoz – perkusja, Piotr Połoz – bas, wokal). Ten punkt programu zgromadził najliczniejszą publiczność.

 

Już wkrótce podamy więcej szczegółów dotyczących kolejnej edycji imprezy!

 

tl_files/COMMUNITY/LAMODE POLECA/UBIERZ ALLES - RELACJA Z IMPREZY/Style Laundry - foto Mariusz Jablonski.jpg

fot. Mariusz Jabłoński

 

Galeria 1-5/9
Galeria 1-5/9
TAGI:     event | moda | Ubierz Alles!
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja