PL / EN
SZCZĘŚLIWA SIÓDEMKA – NOWA KOLEKCJA CHRONOGRAFÓW LORUS

SZCZĘŚLIWA SIÓDEMKA – NOWA KOLEKCJA CHRONOGRAFÓW LORUS

Wodoszczelne, wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej, będące mieszanką elegancji ze sportowym designem. Poznajcie nową linię zegarków marki Lorus! 

Siedmiu wspaniałych - tak można określić linię zegarków otwierającą 2015 rok. Wspaniali, bo w nienagannym stylu łączą w sobie  to co sportowe z tym co eleganckie, tradycję z modą oraz świetną jakość z dobrą ceną.

 

Kolekcja liczy siedem zegarków - 3 w całości wykonane ze stali szlachetnej, 4  na  gumowy pasek. Pomarańcz, granat, czerń oraz modne różowe złoto występujące na kopercie modelu RT326EX9. Łącząc złoto z gumą projektanci marki po raz kolejny udowodnili, że perfekcyjnie mieszają elegancję ze sportowym designem. Zarówno ten jak i  modele RT325EX9  i RT323EX9 na stalowych bransoletach, idealnie odnajdą się w towarzystwie garnituru i białej koszuli. Największą wariacją kolorystyczną kolekcji jest pomarańczowy RT331EX9 oraz granatowy RT329EX9. Rzucające się w oczy, żywe barwy od dawna cieszą się dużym zainteresowaniem wśród fanów marki Lorus;  granat w szczególności, bowiem w ostatnich sezonach przeżywa renesans w świecie czasomierzy.

 

Wszystkie zegarki wyposażone są w wodoszczelność równą 100m, chronograf ,  datownik oraz niezmiennie cechuje je jakość potwierdzona przez producenta marki - SEIKO. Dzięki funkcjom świetnie sprawdzą się zarówno w warunkach sportowych,  natomiast za sprawą designu wybrane modele okażą się niezastąpionym dodatkiem codziennej (w tym eleganckiej) męskiej garderoby.

 

Ceny zegarków od 399 zł do 429 zł. 

 

LORUS - NOWA KOLEKCJA

video

GUCCI WIOSNA LATO 2019

tagi: Lorus | kolekcja | zegarki | zegarki Lorus | zegarki męskie |

podobne artykuły