PL / EN
SZALONE ZAKUPY W BLACK FRIDAY 2018 –  LISTA SKLEPÓW ZE ZNIŻKAMI

SZALONE ZAKUPY W BLACK FRIDAY 2018 – LISTA SKLEPÓW ZE ZNIŻKAMI

H&M, Mango i Sephora - jakie marki jeszcze oferują rabaty?

To na ten moment z pewnością czekałyby bohaterki amerykańskiego serialu „Seks w Wielkim Mieście”, które uwielbiały wyszukiwać perełki modowe, a shoppingi zaliczały do jednej ze swoich ulubionych form spędzania wolnego czasu. Zobaczcie, kiedy w tym roku przypada Black Friday i w jakich sklepach będziemy świętować Dzień Zakupów!

BLACK FRIDAY 2018: KIEDY I JAKIE PROMOCJE OBOWIĄZUJĄ?

23 listopada 2018 roku przypada Black Friday, a więc Święto Zakupów. To właśnie wtedy kupicie ubrania, biżuterię, gadżety, a nawet książki po obniżonych cenach. Rabaty potrafią sięgać nawet -70%. Niektóre marki decydują się na wydłużenie święta, tak by klienci mogli cieszyć się zniżkami przez cały weekend. Obniżki dotyczą także przestrzeni wirtualnej. Jeśli więc zakupy wolicie robić drogą online, tak by ominąć długie i zatłoczone kolejki, skorzystajcie z tzw. Cyber Friday i wybrane ubrania oraz dodatki zamówcie przez Internet. Modne rzeczy upolujecie z nawet z 80% rabatem.

Bohaterki serialu „Seks w Wielkim Mieście": garderoba i zakupy (kolaż Lamode.info)

BLACK FRIDAY 2018: LISTA SKLEPÓW

Na ten moment Black Friday ogłosiły marki kosmetyczne i odzieżowe, m.in. takie jak Sephora, H&M, Bershka czy Reserved. W ubiegłym roku do akcji przystąpiła także Zara, w której mogliśmy znaleźć ubrania ze zniżkami sięgającymi -50%. Czy marka będzie świętowała Czarny Piątek także w tym roku? O tym będziemy Was jeszcze informować.

W galerii prezentujemy marki, które już zadeklarowały chęć celebrowania dnia szalonych zakupów. Zobaczcie, jakie znalazły się na liście!

video

PRADA - FILM "PAST FORWARD"

tagi: shopping | Black Friday | wyprzedaż |

podobne artykuły