lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > SAMSUNG ADDWASH – INNOWACJA MARKI
Lamode.info

SAMSUNG ADDWASH – INNOWACJA MARKI

SAMSUNG ADDWASH – INNOWACJA MARKI

Dodane przez Marta Waglewska
04 Maj '16

Na pytanie, ile razy zdarzyło się Wam włączając pranie przypomnieć sobie o czymś, co powinno się tam znaleźć, ale nie znalazło, najczęstsza odpowiedź brzmi: prawie zawsze.

 

Zgodnie z porzekadłem, że potrzeba jest matką wynalazku, a także jako że moda lubi harmonię, a najczęściej brakuje czasu na dopranie tego pominiętego elementu garderoby, tak by mieć na podorędziu czysty komplet, marka Samsung wychodzi naprzeciw z gotowym rozwiązaniem w postaci pralki  AddWash.

 

Innowacja tego urządzenia polega na umieszczeniu na głównych drzwiczkach dodatkowych drzwi AddWash, przez które można dołożyć pranie w trakcie trwania cyklu, a także, w miarę potrzeby, zaaplikować preparat zmiękczający.

 

Pralka Samsung AddWash dodatkowo wyposażona jest technologiczne nowinki w postaci szybkiego cyklu SpeedSpray, który umożliwia skrócenie czasu prania do niecałej godziny, czy technologię Eco Bubble, dzięki której pranie w niskich temperaturach jest skuteczniejsze i nie niszczy ubrań.

 

Ci, którzy nie rozstają się ze smarfonami, dzięki modułowi WI-FI za ich pośrednictwem będą mogli monitorować przebieg prania. Lubimy!

 

MATERIALS_072015/COMMUNITY/LAMODE_POLECA/SAMSUNG ADDWASH – INNOWACJA MARKI/Samsung AddWash _8_.jpg

fot. materiały prasowe

TAGI:     Samsung | Samsung AddWash
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja