PL / EN
SAINT LAURENT – VIDEO KAMPANIA ZIMA 2017

SAINT LAURENT – VIDEO KAMPANIA ZIMA 2017

Bardzo w stylu marki. No i mamy już swój must have z zimowej kolekcji!

SAINT LAURENT – VIDEO KAMPANIA ZIMA 2017 #YSL11

Poza wspaniałymi zdjęciami i specyficznym, spójnym z ideą zawartą w projektach marki charakterem kampanii, każdorazowo spoiwem tych obrazów są kontrowersje.

MOSCHINO - KAMPANIA TOREBEK JESIEŃ 2017

SAINT LAURENT – KONTROWERSYJNE REKLAMY

Tak było przed ponad dwoma laty – w Wielkiej Brytanii kampanię wstrzymano pod zarzutem promowania nadmiernej chudości, a wiosną 2017, rada etyki reklamy upomniała jej twórców z powodu zbyt wulgarnego wydźwięku całości i rozpowszechniania obrazów urągających godności modelek.

SAINT LAURENT ZIMA 2017

Jak w obliczu wcześniejszych realizacji wygląda najświeższa propozycja Saint Laurent? Anthony Vacarello - następca Hedi Slimane’a, mimo iż równie niepokorny co jego poprzednik, w bieżącej realizacji stawia na bardziej zrównoważone środki wyrazu. Choć tym razem bez skandalu, wyreżyserowana przez Nathalie Canguilhem pozycja działa hipnotyzująco i nie pozwala odwrócić oczu.

SAINT LAURENT ZIMA 2017 - BOHATEROWIE KAMPANII

Bohaterami zimowej kolekcji, tradycyjnie ujętej w monochromatycznym wydaniu, są nazwiska na stałe związane z marką - Binx Walton, Mica Arganaraz, a także David Friend. W tunelu świetlnym, poruszając się w rytm transowej muzyki modele ukazują przedsmak tego, co na nowy sezon przygotował projektant: elegancja zagrana na dekadencką nutę, klasyka gatunku w najlepszym wydaniu!

ZOBACZ TEŻ: FREJA BEHA ERICHSEN W KAMPANII LONGCHAMP

IT SHOES – SAINT LAURENT ZIMA 2017

Zwróciliście uwagę na wytłaczane kryształami kozaki na obcasie? Oszałamiające!

video

GUCCI JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Saint Laurent | zima 2017 | kampania | Mica Arganaraz | Binx Walton | Anthony Vacarello |

podobne artykuły