lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > PRAWDZIWA FANTAZJA - PRADA FANTASY LOOKBOOK NA SEZON WIOSNA LATO 2012 Z POLSKĄ TOP MODELKĄ!
Lamode.info

PRAWDZIWA FANTAZJA -  PRADA FANTASY LOOKBOOK NA SEZON WIOSNA LATO 2012 Z POLSKĄ TOP MODELKĄ!

PRAWDZIWA FANTAZJA - PRADA FANTASY LOOKBOOK NA SEZON WIOSNA LATO 2012 Z POLSKĄ TOP MODELKĄ!

Dodane przez Marta R.
16 Marzec '12

Prawdziwa fantazja – Prada zaprezentowała swój Fantasy Lookbook na sezon wiosna lato 2012 i jak zwykle jesteśmy pod jego ogromnym wrażeniem. Włoski dom mody pokazał jak w niebanalny sposób miksować można nowoczesność ze stylem vintage, dodając do tego szczyptę indywidualizmu, odrobinę poczucia humoru i całą dawkę nieposkromionej fantazji.

 

Misterne kolaże z zabawnymi napisami i pozami odwołujące się do symboli pop kultury nadają zupełnie nowy wydźwięk zarówno samej kolekcji, jak też użytym do jej prezentacji elementom. Dużym dystansem do samych siebie wykazały się także modelki, których wizerunek został wykorzystany. W lookbooku znalazły się: Lindsey Wixson, Anais Pouliot, Ruby Aldridge, Ginta Lapina, Abbey Lee Kershaw, Fei Fei Sun, Daphne Groeneveld oraz polska top modelka Kasia Struss.

 

Zdjęcia do Fantasy Lookbook Prada wykonał Phil Meech, z kolei kolaże są efektem współpracy Jereona Koolhaasa i Loka Jansena.

 

Na pograniczu sztuki i świata realnego – zobaczcie koniecznie inspirujący lookbook!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja