lamode > MODA POLSKA > NEWSY > „POLISH DESIGNERS SPRING - SUMMER 2013” EDYTORIAL BORYSA SYNAKA I SEBASTIANA DZIECHCIARZA
Lamode.info

„POLISH DESIGNERS SPRING - SUMMER 2013” EDYTORIAL BORYSA SYNAKA I SEBASTIANA DZIECHCIARZA

„POLISH DESIGNERS SPRING - SUMMER 2013” EDYTORIAL BORYSA SYNAKA I SEBASTIANA DZIECHCIARZA

Dodane przez Redakcja
11 Kwiecień '13

Polscy designerzy już nie raz pokazali na co ich stać. Projektanci z naszego rodzimego kraju wciąż zaskakują pomysłami i intensywnym rozwojem. Wraz z nadchodzącą wiosną, pojawiają się nowe kolekcję tych znanych i mniej znanych polskich twórców.

 

 

Świetną okazją, żeby zobaczyć propozycje oferowane przez polskich projektantów, jest edytorial „Polish Designers Spring - Summer 2013”. To miks ubrań młodych zdolnych takich jak: Monika Błotnicka, Jakub Pieczarkowski, bola, Sylwia Rochala, Maciej Trzmiel, Marta Kuba i MoMi-Ko z H&M. Zdjęcia autorstwa duetu fotograficznego Borysa Synaka i Sebastiana Dziechciarza, to zgrabne ukazanie najgorętszych trendów sezonu. Połyskliwe tkaniny, fluorescencyjne barwy, zgaszone w połączeniu z tiulem, frędzlami czy oszczędną bielą. Modelka Axel (GAGA models) pozuje w projektach w których pojawiają się mocne akcenty kolorystyczne w postaci pomarańczowego, czy złamanej mięty. Outfity wybrały stylistki Marta Kuba i Karolina Opałczyńska, makijaż stworzyła Marta Marcinkowska, a fryzurami zajął się Daniel Gryszke.

 

 

Zobaczcie edytorial "Polish Designers Spring - Summer 2013"!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja