lamode > MODA POLSKA > NEWSY > POKAZ ŁUKASZ JEMIOŁ BASIC PONOWNIE W ŁODZI
Lamode.info

POKAZ ŁUKASZ JEMIOŁ BASIC PONOWNIE W ŁODZI

POKAZ ŁUKASZ JEMIOŁ BASIC PONOWNIE W ŁODZI

Dodane przez Ismena Dąbrowska
21 Luty '13

Ósma edycja polskiego tygodnia mody zbliża się wielkimi krokami i już w kwietniu do Łodzi przyjedzie tłum fashionistów, blogerów, ludzi z branży oraz kilkudziesięciu rodzimych projektantów. Wśród nich ponownie pojawi się Łukasz Jemioł, który po raz drugi podczas FashionPhiloophy Fashion Week Poland zaprezentuje kolekcję z nowej linii BASIC. W październiku projektant pokazał łódzkiej publiczności jej debiutancką odsłonę, która szerokim echem odbiła się w mediach i została uznana za kolejny ogromny sukces. Drugi pokaz Łukasz Jemioł BASIC będzie można obejrzeć w Łodzi już 19 kwietnia o godzinie 21:00.

 

Dotychczasowe projekty utrzymane są w casualowej estetyce miejskiego, codziennego luzu, stawiając przede wszystkim na minimalizm i wygodę. Jak podkreślił projektant – druga kolekcja będzie kontynuacją założeń, jakie dotychczas charakteryzowały jej pierwszą odsłonę, w której znalazły się m.in. t-shirty, tuniki, spódnice i spodnie.

 

Tutaj możecie przypomnieć sobie jak wyglądał pokaz w poprzednim sezonie. Zabawa, dobra muzyka i moda! My nie możemy doczekać się kolejnego!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja