lamode > MODA POLSKA > MARKI > OSTRE™ - POZNAJCIE NOWĄ POLSKĄ MARKĘ
Lamode.info

OSTRE™ - POZNAJCIE NOWĄ POLSKĄ MARKĘ

OSTRE™ - POZNAJCIE NOWĄ POLSKĄ MARKĘ

Dodane przez Kinga Nowicka
21 Lipiec '14

Ogromny sukces projektów marek LOCAL HEROES i ALOHA FROM DEER, udowodnił, że sposób na wyrażanie zarówno swojego stylu, a co za tym idzie – również światopoglądu i podejścia do mody, bazuje od pewnego czasu na chwytliwych hasłach. Bluzy i t-shirty, obok których trudno przejść na ulicy obojętnie, ulubiły sobie również gwiazdy i celebryci, a coraz to nowe koncepcje na wyróżnienie się z tłumu za pomocą ubrań, stawiają wyzwania dla młodych twórców.

 

Tą drogą postanowiła również pójść marka OSTRE™, która na sezon wiosna lato 2014 przygotowała kolekcję CHANNEL SEVEN. Hasło, które pojawia się na bluzach, t-shirtach, sukienkach, szortach czy torbach wykonanych ręcznie z delikatnej bawełny, to pastisz jednej z najpopularniejszych marek w świecie mody. Na linię składają się również efekty kolaboracji z marką N1 BOARDS w postaci longboardów - jednego z najpopularniejszych ostatnio gadżetów - ręcznie wykonanych z klonu kanadyjskiego.

 

Kolekcję CHANNEL SEVEN promuje lookbook autorstwa Moniki Kmity, w którym pojawili się modele agencji D’VisionMarta Pawłowska i Michał Lewandowski. Jego efekty znajdziecie w naszej galerii – zobaczcie koniecznie!

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja