lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > NAJNOWSZA SESJA WIZERUNKOWA MARKI CAT CAT
Lamode.info

NAJNOWSZA SESJA WIZERUNKOWA MARKI CAT CAT

NAJNOWSZA SESJA WIZERUNKOWA MARKI CAT CAT

Dodane przez Kinga Nowicka
26 Styczeń '15

Za swoje motto marka Cat Cat przyjęła zasadę, że szyje proste ubrania dla skomplikowanych ludzi. W najnowszej sesji wizerunkowej przedstawiającej zimowe propozycje polskiego brandu, możemy zobaczyć, że prostota ta sprowadza się bardziej do kolorów, niż krojów. Co więcej - ubrania są na tyle charakterne, że z łatwością można wyróżnić się dzięki nim z tłumu, nawet będąc od stóp do głów przyodzianym w klasyczną czerń.

 

Na zdjęciach Ady Miko, której zapozowały Aleksandra Talacha oraz Adrianna Manista, możemy zobaczyć m.in. ocieplane kurtki z bardzo lekkiej puchatej dzianiny, pokrytej matową spękaną folią, która w efekcie daje ciekawą fakturę, pikowane kamizelki czy uszyte z tego samego materiału obszerne kominy. Bardziej klasyczną alternatywą dla puchówek są również szare wełniane płaszcze, które w tym sezonie królują nie tylko na polskich ulicach. To właśnie ulica stała się motywem przewodnim sesji wizerunkowej autorstwa Miko, która na kolorowych oraz czarno- białych kadrach uchwyciła modelki w otoczeniu designerskich rowerów czy na tle kolorowych graffiti.

 

Efekty możecie obejrzeć w naszej galerii, a projekty z kolekcji Cat Cat znajdziecie w ofercie naszej siostrzanej platformy BoutiqueLaMode.com!  

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja