lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > MIU MIU – KAMPANIA SUBJECTIVE REALITY JESIEŃ ZIMA 2015
Lamode.info

MIU MIU – KAMPANIA SUBJECTIVE REALITY JESIEŃ ZIMA 2015

MIU MIU – KAMPANIA SUBJECTIVE REALITY JESIEŃ ZIMA 2015

Dodane przez Redakcja
19 Czerwiec '15

Miuccia Prada nieustannie nas zaskakuje, tym razem proponuje kampanię młodszej siostry PradyMiu Miu na tegoroczny jesienno-zimowy sezon. Jak dyrektor kreatywna marki interpretuje nadchodzące trendy?

 

Twórcy sesji inspirują się nowojorską ulicą z czasów, jak to ujęła dziennikarka Steff Yotka, kiedy jeszcze Broadway nie był wrzucany na Snapchat. Kampania nie bez powodu zatytułowana jest „Subjective Reality”, ponieważ zgodnie z subiektywną rzeczywistością jej autorów, streetstyle wcale nie jest improwizacją. Skrupulatnie wystylizowani bohaterowie historii Miu Miu pokazują, że high fashion świetnie sprawdza się w zatłoczonym wielkim mieście i wcale nie ogranicza aktywnego stylu życia.

 

Za obiektywem stanął niezrównany Steven Meisel, który doskonale uchwycił klimat epoki retro. Na szczególną uwagę zasługuje tytułowanie fotografii, dzięki czemu odbiorca ma wrażenie oglądania dokumentu. W rolach głównych widzimy Mię Goth, Stacy Martin, Maddisona Browna oraz Hailey Gates. „Oczekiwanie na przystanku autobusowym”, „Cztery damy na ławce”, „Popołudniowe słońce”, „Zatłoczony chodnik” czy „Dziewczyny zbliżające się do samochodu” to tylko niektóre z historii proponowanych przez włoski dom mody.

 

My mamy ochotę zagrać w jednym z epizodów kampanijnych Miu Miu, a Wy? 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja