lamode > MODA ZAGRANICZNA > POKAZY MODY > MILAN FASHION WEEK WIOSNA LATO 2017 (CZĘŚĆ 1)
Lamode.info

MILAN FASHION WEEK WIOSNA LATO 2017 (CZĘŚĆ 1)

MILAN FASHION WEEK WIOSNA LATO 2017 (CZĘŚĆ 1)

Dodane przez Marta Waglewska
23 Wrzesień '16

Brytyjski tydzień mody za nami, wzrok branży zwraca się ku włoskiej stolicy mody.  Dziś trzeci dzień Milan Fashion Week, w dotychczasowym kalendarzu pokazali się już najwięksi.

 

POLSKIE MODELKI NA MILAN FASHION WEEK

 

Do najgłośniejszych prezentacji w Mediolanie na pewno zaliczymy pokaz Gucci. Szczególny nie tylko ze względu na niezwykłą postać dyrektora kreatywnego Alessandro Michele, który wraz z przejęciem sterów w marce nadał jej kompletnie nowy kurs, ale też bez cienia przesady można powiedzieć, że odcisnął silne piętno na całej branży, nie wyłączając kolegów po fachu. Pokaz był wyjątkowy także z uwagi na niezwykle liczną rodzimą reprezentację jesli chodzi o modelki.

 

Gucci wiosna lato 2017 to dosłownie panteon polskich modelek: otwierająca go Maria Zakrzewska, pojawiająca się po raz czwarty na wybiegu u Alessandro Klementyna Dmowska, którą wczoraj podziwialiśmy na wybiegu marki Ports1961 oraz pojawiająca się w tym pokazie na exclusive Marta Dow – wszystkie z kuźni talentów D’VISION oraz inne piękności reprezentowane przez najlepsze polskie agencje, o których przeczytacie tutaj - to tylko na początek.

 

ALBERTA FERRETTI, No.21, FENDI, EMILIO PUCCI, ROBRTO CAVALLI, PRADA, MAX MARA NA MILAN FASHION WEEK

 

Wiosenno-letnia kolekcja włoskiej marki No.21 to kompozycja zbudowana na trzech kolorach: bieli, żółci i czerni w różnych konfiguracjach. Propozycja lubującej się w kontrastowych zestawieniach i czerpiącej w włoskiej tradycji marki Fausto Puglisi to w sezonie letnim 2017 przede wszystkim feeria barw i bogactwo deseni. U Alberty Ferretti znajdziemy kaskady falban w odcieniu magenty i głębokiego granatu oraz dużo eleganckiej czerni. Max Mara z kolei to motywy florystyczne eksploatowane w większości sylwetek, ale też total looki w intensywnym oranżu i kobalcie. Sprawdźcie co jeszcze dla Was przygotowaliśmy!

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja