PL / EN
POLSKIE MODELKI NA POKAZIE GUCCI WIOSNA LATO 2017

POLSKIE MODELKI NA POKAZIE GUCCI WIOSNA LATO 2017

Otwarcie show, debiuty i występy exclusive!

Otwarcie show, spektakularny debiut, ulubienice projektanta i występy exclusive – Gucci kocha Polki!

 

Polskie modelki u Gucci

 

Od kilku sezonów pokazy Gucci to najbardziej wyczekiwane wydarzenia fashion weeków, dlatego tym większy jest to sukces naszych modelek, które wzięły udział w ostatnim show włoskiego domu mody. Kolekcję na sezon wiosna lato 2017 prezentowało aż siedem dziewczyn z Polskich.

 

Pokaz otworzyła Maria Zakrzewska z D`VISION, która zaprezentowała biało-różowy look złożony z koszuli, marynarki, szerokich spodni i okazałych dodatków. Alessandro Michele, dyrektor kreatywny marki, upodobał sobie też inne podopieczne tej agencji – Klementynę Dmowską, która chodziła dla Gucci już czwarty raz oraz Martę Dow (to był jej drugi pokaz dla tej marki i exclusive). To jednak nie koniec kontynuacji współpracy włoskiego domu z Polkami – czwarty raz widzieliśmy na wybiegu Gucci wschodzącą gwiazdę NEVA Models – Kasię Oskard z NEVA Models (exclusive) oraz trzeci raz Klaudię Chajdugę z Model Plus. Na wyłączność podpisała umową także Eliza Ryszewska (Mango Models), ale wyjątkowy debiut zaliczyła świeża krew z Raven ModelsAleksandra Kasperowicz, która musiała szczególnie ująć casting directorów, skoro dali jej szansę mimo zaledwie 175 cm wzrostu.

 

Wszystkim modelkom gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w rozwoju kariery, chociaż nie mamy się czego obawiać – lepszych referencji niż Gucci, nie jest w stanie obecnie dać żadna inna marka!

 

Zdjęcie główne: Instagram.com/divisionmodel

 


video

ŁUKASZ JEMIOŁ SS18 – BACKSTAGE POKAZU

tagi: Gucci | pokaz mody | wiosna lato 2017 | modelki |

podobne artykuły