lamode > MODA POLSKA > OSOBOWOŚCI > POLSKIE MODELKI NA POKAZIE GUCCI WIOSNA LATO 2017
Lamode.info

POLSKIE MODELKI NA POKAZIE GUCCI WIOSNA LATO 2017

POLSKIE MODELKI NA POKAZIE GUCCI WIOSNA LATO 2017

Dodane przez Ewelina Jabkiewicz
22 Wrzesień '16

Otwarcie show, spektakularny debiut, ulubienice projektanta i występy exclusive – Gucci kocha Polki!

 

Polskie modelki u Gucci

 

Od kilku sezonów pokazy Gucci to najbardziej wyczekiwane wydarzenia fashion weeków, dlatego tym większy jest to sukces naszych modelek, które wzięły udział w ostatnim show włoskiego domu mody. Kolekcję na sezon wiosna lato 2017 prezentowało aż siedem dziewczyn z Polskich.

 

Pokaz otworzyła Maria Zakrzewska z D`VISION, która zaprezentowała biało-różowy look złożony z koszuli, marynarki, szerokich spodni i okazałych dodatków. Alessandro Michele, dyrektor kreatywny marki, upodobał sobie też inne podopieczne tej agencji – Klementynę Dmowską, która chodziła dla Gucci już czwarty raz oraz Martę Dow (to był jej drugi pokaz dla tej marki i exclusive). To jednak nie koniec kontynuacji współpracy włoskiego domu z Polkami – czwarty raz widzieliśmy na wybiegu Gucci wschodzącą gwiazdę NEVA Models – Kasię Oskard z NEVA Models (exclusive) oraz trzeci raz Klaudię Chajdugę z Model Plus. Na wyłączność podpisała umową także Eliza Ryszewska (Mango Models), ale wyjątkowy debiut zaliczyła świeża krew z Raven ModelsAleksandra Kasperowicz, która musiała szczególnie ująć casting directorów, skoro dali jej szansę mimo zaledwie 175 cm wzrostu.

 

Wszystkim modelkom gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w rozwoju kariery, chociaż nie mamy się czego obawiać – lepszych referencji niż Gucci, nie jest w stanie obecnie dać żadna inna marka!

 

Zdjęcie główne: Instagram.com/divisionmodel

 


Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja