lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > MIA WASIKOWSKA DLA VOGUE AUSTRALIA MARZEC 2014
Lamode.info

MIA WASIKOWSKA DLA VOGUE AUSTRALIA MARZEC 2014

MIA WASIKOWSKA DLA VOGUE AUSTRALIA MARZEC 2014

Dodane przez Redakcja
21 Luty '14

Pamiętacie Mię Wasikowską jako tytułową bohaterkę „Alicji w Krainie Czarów” Tima Burtona? W najnowszym wydaniu  australijskiego Vogue’a, 24-letnia aktorka polskiego pochodzenia (mama Mii jest Polką) wzięła udział w niezwykłej sesji utrzymanej w klimacie bliskim produkcjom amerykańskiego reżysera.

 

Gwiazda kampanii Miu Miu w sezonie wiosna lato 2012, pozuje na tle surrealistycznego ogrodu, prezentując niezwykle oryginalne projekty, m.in. od Miu Miu, Christophera Kane’a czy Miucci Prady.  Mia ma na sobie również błyszczące klejnoty, zaprojektowane przez Ryana Storera.


Efekty sesji, to nie tylko piękne zdjęcia australijskiej fotografki Emmy Summerton i propozycje stylistyki Jillian Davison, ale również makijaż wykonany przez Lindę Jefferyes i fryzury autorstwa Sophie Roberts.

 

W najbliższym czasie, będziemy mieli okazję zobaczyć Mię w czterech nowych produkcjach, których premiery zapowiedziane są na 2014 rok. Australijka wcieli się m.in. w rolę kolejnej po Jane Eyre, literackiej postaci – „Madame Bovary”. Tymczasem, sprawdźcie jak Mia wypadła w sesji dla Vogue Australia.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja