lamode > MODA POLSKA > NEWSY > MERCEDES-BENZ FASHION WEEKEND ZA ROK W WARSZAWIE?
Lamode.info

MERCEDES-BENZ FASHION WEEKEND ZA ROK W WARSZAWIE?

MERCEDES-BENZ FASHION WEEKEND ZA ROK W WARSZAWIE?

Dodane przez Aleksandra Wołejsza
12 Listopad '14

Mercedes-Benz patronuje najlepszym wydarzeniom modowym organizowanym na całym świecie. Stoi za sukcesami imprez w Stambule, Berlinie, Miami oraz najsłynniejszej z nich - Mercedes Benz New York Fashion Week. To jednak nie koniec jego modowej ekspansji. Teraz, jak donosi Michał Zaczyński, na celowniku ma Polskę, a dokładniej Warszawę i mającą tam miejsce imprezę Warsaw Fashion Week Bilioneurobab.

 

Mercedes Benz Fashion Weekend Warsaw ma być rozwinięciem tej dobrze znanej warszawianom imprezy. Organizowanemu dotąd wydarzeniu brakowało jasno określonej wizji, sprawnej organizacji i programu, spełniającego pokładane w nim oczekiwania. Wszystko ma się zmienić za sprawą agencji IMG Fashion, która wspiera firmę Mercedes-Benz i od tej pory ma nadzorować przebieg przygotowań i akceptować każdą zmianę także w stolicy naszego kraju.

 

Czy obecność zagranicznego patrona i współpracującej z nim, doświadczonej agencji IMG Fashion wniesie na polski rynek zupełnie nową jakość i doczekamy się wydarzenia modowego na światowym poziomie? Pozostaje nam zaczekać do maja i oficjalnego potwierdzenia ze strony organizatorów WFW Bilioneurobab.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja