lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > MARKA GAP W SKLEPIE INTERNETOWYM ZALANDO
Lamode.info

MARKA GAP W SKLEPIE INTERNETOWYM ZALANDO

MARKA GAP W SKLEPIE INTERNETOWYM ZALANDO

Dodane przez Kinga Nowicka
28 Maj '15

Kwintesencja amerykańskiego stylu, wygody, ponadczasowości i prostoty. Pod tym względem marka GAP nie ma sobie równych już od ponad czterdziestu lat. Nic więc dziwnego, że jeden z najpopularniejszych i najprężniej rozwijających się sklepów internetowych - Zalando powiększył swoją ofertę właśnie o amerykański brand. Ten specjalista od stylu casual dostępny jest na platformie od 18 maja w 14 europejskich krajach i będzie docierał do klientów prosto do ich domów darmową przesyłką oraz z możliwością zwrotu przez 100 dni.

 

Jesteśmy podekscytowani mogąc zaoferować naszym europejskim klientom kolejną, dobrze znaną i lubianą markę, jaką jest bez wątpienia GAP. Teraz, mając do dyspozycji te klasyczne fasony, klienci będą mogli jeszcze sprawniej tworzyć swoje stylizacje” - mówi David Schneider, członek zarządu Zalando.

 

Nie od dziś wiadomo, że na wszystkie kolekcje GAP składają się w dużej mierze projekty wykonane z denimu. To właśnie od jeansów marka zaczynała stawiać swoje pierwsze kroki na rynku, dlatego materiał ten od początku stanowi nieodzowny element propozycji na każdy sezon. Tak jest i w ramach kolekcji wiosna lato 2015, a najnowsze modele spodnie wykonane są z wysoce innowacyjnego materiału, który dzięki elastycznym włóknom zapewnia idealne dopasowanie, jak i podkreślenie figury. Co więcej, modelujące jeansy GAP dostępne są także w różnych krojach i odcieniach.

 

Co jeszcze możecie znaleźć w ofercie marki na platformie Zalando? Zajrzyjcie i przekonajcie się sami!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja