lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > MARIO TESTINO FOTOGRAFEM NA ŚLUBIE KATE MOSS
Lamode.info

MARIO TESTINO FOTOGRAFEM NA ŚLUBIE KATE MOSS

MARIO TESTINO FOTOGRAFEM NA ŚLUBIE KATE MOSS

Dodane przez Kasia L.
02 Czerwiec '11

Jako najpopularniejszy ze znanych fotografów w Wielkiej Brytanii, Mario Testino jest na Wyspach rozchwytywany. Niedawno był odpowiedzialny za stworzenie oficjalnego albumu zaręczynowego dla Księcia Williama i Kate Middleton, a już dostał kolejne wyjątkowe zlecenie. Tym razem, 2 lipca udokumentuje ślub Kate Moss z gitarzystą The Kills, Jamie Hince’em.

 

Nie ma w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę jego wieloletnią przyjaźń i relacje zawodowe z modelką. Przez 20 lat kariery Angielki, fotografował ją tyle razy, że z samej współpracy tych dwojga powstałaby niebagatelna wystawa. Jak podkreślił artysta: „Kate Moss od dawna jest jedną z moich ulubionych modelek. Myślę, że zdołałem udokumentować jej rozwój.” Przyznał tym samym - wymieniając Kate Winslet i Gwyneth Paltrow - że osób o takim dla niego znaczeniu jest więcej.

 

I chociaż wybranie jednej muzy jest dla Testino tak trudne jak wybór ulubionego dziecka przez rodzica pięciorga potomstwa, to przyznaje, że najbardziej ceni sobie współpracę z Księżną Dianą. Nie bez powodu jest uwielbiany przez brytyjską rodzinę królewską, a co za tym idzie – wszystkich Brytyjczyków.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja