lamode > MODA POLSKA > MARKI > MANIFIQ&CO - NOWA MARKA W BOUTIQUELAMODE.COM
Lamode.info

MANIFIQ&CO - NOWA MARKA W BOUTIQUELAMODE.COM

MANIFIQ&CO - NOWA MARKA W BOUTIQUELAMODE.COM

Dodane przez Redakcja
04 Sierpień '14

Jeżeli ktoś kiedyś powiedział, że nie należy łączyć przyjaźni z biznesem, z pewnością był w błędzie. Dowodem na to jest świeża marka dwóch przyjaciółek – Manifiq&Co. Widać tu pasję i ogromną miłość do mody. Projektantki dobrze znają potrzeby innych kobiet, co udowodniły i tym razem. Nieco wielkomiejska i nieszablonowa interpretacja najnowszych trendów połączona jest z niezwykłą dbałością o każdy detal.

 

W najnowszej kolekcji Manifiq&Co projektantki nie idą na żadne kompromisy. Prezentują wyłącznie bardzo kobiece kroje, wśród których znalazły się sukienki i spódnice. Kierując się zasadą – nie robimy niczego, czego same byśmy nie założyły – powstały ubrania podkreślające naturalną urodę każdej kobiety. Utrzymane w pastelowej kolorystyce, stanowią idealną propozycję na letnią pogodę. Różnorodne materiały użyte przez projektantki, dodatkowo dodają prostym krojom charakteru. Pojawiają się eko-zamsze, przewiewna bawełna czy modna w tym sezonie pianka. Naszym faworytem jest właśnie czarna spódnica z koła, która robi naprawdę duże wrażenie.

 

Uwagę zwraca też efektowna bluzka. Jej oryginalność bazuje na zabawie fakturą i niestandardowym układzie falban. Świetnie będzie funkcjonować z prostymi spodniami czy ołówkową spódnicą, co z pewnością doda stylizacji nietuzinkowego wyglądu. W lookbooku najnowszej kolekcji możemy zobaczyć prześliczną Paulinę Trędewicz.

 

Zobaczcie wszystkie zdjęcia i koniecznie zajrzyjcie na BoutiqueLaMode.com.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja