lamode > MODA POLSKA > NEWSY > MAGDALENA ŁAWNICZAK DLA VIVA!MODA – NOWA SESJA POLSKIEJ FOTOGRAFKI
Lamode.info

MAGDALENA ŁAWNICZAK DLA VIVA!MODA – NOWA SESJA POLSKIEJ FOTOGRAFKI

MAGDALENA ŁAWNICZAK DLA VIVA!MODA – NOWA SESJA POLSKIEJ FOTOGRAFKI

Dodane przez Ismena Dąbrowska
06 Maj '13

Paryski klimat, męska moda tamtejszych słynnych marek m.in. Mugler, Dior Homme, Raf Simons, dwaj modele o nietypowej urodzie, a za obiektywem jedna z najzdolniejszych polskich fotografek – Magdalena Ławniczak. Efekt? „Niebo nad Sekwaną”! Czyli świetne, głównie czarno-białe zdjęcia, dla najnowszego numeru miesięcznika Viva!Moda.

 

Pracując nad sesją Polka przejrzała ponad 50 portfolio szukając wyjątkowych chłopaków. I udało się. Znalazła dwóch rudych blondynów z piegami o niezwykłych i zupełnie różnych osobowościach – Benca i Tomm’yego. Pierwszy z nich podpisał właśnie kontrakt z jedną z najlepszych paryskich agencji – Bananasa Models. Sesja autorstwa Magdaleny była jego pierwszą do magazynu. Drugi to Tommy z agencji New Madison, który na swoim koncie ma już pokazy dla m.in. Mugler, DKNY czy Louis Vuitton.

 

Cichy i wycofany Bence i pewny siebie Tommy – mimo różnic ten duet współgrał idealnie. Na pewno dzięki dużej pomocy fotografki, która w męskiej fotografii czuje się najlepiej i w czasie pracy skupia się nie tylko na stylizacjach, ale przede wszystkim na ukazaniu osobowości fotografowanego.

 

Magdalena od 4 lat zajmuje się robieniem zdjęć. W tym czasie dużo podróżowała i kształciła swój warsztat. Mieszkała w Warszawie, Berlinie, Mediolanie, Rzymie, Budapeszcie i Paryżu, a jej prace mogliśmy oglądać już m.in. w piśmie K MAG.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja