lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > MAGDALENA JASEK W SESJI DLA SIERPNIOWEGO ALLURE MAGAZINE
Lamode.info

MAGDALENA JASEK W SESJI DLA SIERPNIOWEGO ALLURE MAGAZINE

MAGDALENA JASEK W SESJI DLA SIERPNIOWEGO ALLURE MAGAZINE

Dodane przez Ismena Dąbrowska
20 Lipiec '13

Kolejny sezon będzie należał do niej. W poprzednim zawładnęła światowymi wybiegami i wzięła udział w największej liczbie pokazów spośród polskich modelek. Obecnie jest twarzą kampanii Marc by Marc Jacobs i wciąż do swojego portfolio dokłada kolejne sesje dla największych tytułów.

 

O Magdzie Jasek z Free Models Agency jeszcze usłyszymy i to nie raz! Polka ostatnio pojawiła się w okładkowym edytorialu dla L’Officiel Netherlands na sierpień 2013, ale w tym miesiącu będziemy podziwiać ją także na łamach Allure Magazine.

 

W obiektywie Sebastiana Kima rudowłosa modelka odwiedza światowej sławy butiki ubrana od stóp do głów w najnowsze kolekcje na jesień zimę 2013/14. Carrie Bradshaw z chęcią zamieniłaby się z Magdą! Stylizacje Siobhana Bonnouvriera obrazują to, co będziemy nosić w kolejnym sezonie.  

 

Krata od Prady, multikolorowe zestawy od Michaela Korsa, projekty z połyskującego tweedu od Chanel, futrzane sukienki, buty i torebki od Fendi, eleganckie kreacje od Gucci, fasony orgiami od Armaniego czy płaszcze wykończone futrem od Marca Jacobsa – jesienią panuje pełna dowolność. I najwyraźniej zakupoholizm jest w modzie!

 

Zobaczcie całą sesję Magdy Jasek „Window Dressing” w galerii!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja