lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > MAGDALENA FRĄCKOWIAK W OBIEKTYWIE DAVIDA BELLEMERE DLA VOGUE TURKEY
Lamode.info

MAGDALENA FRĄCKOWIAK W OBIEKTYWIE DAVIDA BELLEMERE DLA VOGUE TURKEY

MAGDALENA FRĄCKOWIAK W OBIEKTYWIE DAVIDA BELLEMERE DLA VOGUE TURKEY

Dodane przez Kinga Nowicka
04 Czerwiec '14

Nie ma miesiąca, w którym Magdalena Frąckowiak nie pojawiłaby się w edytorialu dla któregoś z wydań Vogue’a czy Harper’s Bazaar. Tym razem, polską modelkę możemy zobaczyć w czerwcowym Vogue Turkey, gdzie zachwyca nas swoją słowiańską urodą w edytorialu autorstwa Davida Bellemere.

 

Bardzo kobieca i naturalna sesja, to głównie zasługa projektów, które dla polskiej modelki przygotowała Konca Aykan. Turecka stylistka ubrała Magdalenę m.in. w piękny kwiecisty kostium Dolce&Gabbana, bikini z podwyższoną talią i górą w formie usztywnionej bardotki od Michaela Korsa czy Normana Kamali. Nie mniej zjawiskowo prezentują się również wzorzyste jednoczęściowe stroje. Tutaj Aykan postawiła na Chanel i Zero Maria Cornejo.

 

Nie zabrakło też standardowych krojów bikini, które najczęściej można obecnie znaleźć w każdej damskiej garderobie. Polkę możemy oglądać w projektach Stelli McCartney i Tory Burch. Całość, zatytułowana po prostu Magdalena, bez wątpienia tworzy klimat charakterystyczny dla lat 50., który jak się okazuje, ciągle pozostaje inspiracją zarówno dla projektantów jak i fotografów.

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie całą sesję! 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja