lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > MAGDA JASEK W SESJI DLA MARCOWEGO VOGUE SPAIN
Lamode.info

MAGDA JASEK W SESJI DLA MARCOWEGO VOGUE SPAIN

MAGDA JASEK W SESJI DLA MARCOWEGO VOGUE SPAIN

Dodane przez Ismena Dąbrowska
23 Luty '13

Jest jedną z liderek wśród Polek na tegorocznych Tygodniach Mody. Wczoraj mogliśmy podziwiać ją w pokazie Prady. Niedawno pojawiła się na nowojorskim wybiegu u Marca Jacobsa. I tylko w marcu będziemy mogli podziwiać Magdę Jasek w dwóch edytorialach dla Vogue! Dziś prezentujemy Wam sesję z edycji hiszpańskiej i już nie możemy doczekać się efektów końcowych na łamach ukraińskiej. Zapewne niebawem zobaczycie je także na LAMODE.INFO.

 

Edytorial „Es su momento” zgromadził nazwiska, o których na pewno będzie głośno. Anmari Botha, Stef van der Laan, Kel Markey, Tilda Lindstam, Irina Kravchenko, Sam Rollinson, Nastya Kusakina i w końcu Polka Magdalena Jasek. To nowe twarze modelingu stojące u progu wielkiej kariery. Na łamach Vogue Spain każda z nich prezentuje wciąż obowiązujące, co sezon trendy. My oczywiście najmocniej kibicujemy Magdzie, która na zdjęciach Sharifa Hamzy wygląda niesamowicie!

 

Już niebawem na LAMODE.INFO będziecie mogli przeczytać wywiad z modelką. Na razie zapraszamy Was do obejrzenia zdjęć w galerii.

TAGI:     Magda Jasek | Vogue Spain
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja