lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > LOUS KOLEKCJA WIOSNA LATO 2013
Lamode.info

LOUS KOLEKCJA WIOSNA LATO 2013

LOUS KOLEKCJA WIOSNA LATO 2013

Dodane przez Redakcja
02 Kwiecień '13

Czy ktoś jeszcze pamięta kasety magnetofonowe? Na pewno przypomną nam o nich projektantki polskiej marki Lous. Autorewers – bo tak zatytułowana jest ich kolekcja na wiosnę lato 2013 – to funkcja w magnetofonie polegająca na automatycznym odtwarzaniu drugiej strony kasety po skończeniu się pierwszej. Tytuł kolekcji wiele mówi o inspiracjach jakie kierowały twórczyniami marki Lous.

 

 

Znajdziemy tu bowiem wiele odwołań do przeszłości w modzie – lat 80tych i 90tych. Sukienki maxi, dodatkowo uatrakcyjnione zostały dekoltem na plecach, z przodu lejącym się materiałem czy ozdobnymi kieszonkami, znajdziemy też klasyczne body, złączone w jednym outficie z surowo skrojoną marynarką. Wszędzie królują: biel, czerń szarość. Kolekcja Autorewers to oszczędny minimalizm, wzbogacony poprzez obfitość użytych tkanin.

 

 

Godny zwrócenia uwagi jest też sposób prezentacji kolekcji w lookbooku autorstwa fotografa Pawła Fabjańskiego. Jedynymi rekwizytami towarzyszącymi pozującej modelce Karolinie (Model Plus) na tle surowego drewna, są książki. Pojawiają się w niecodziennych konfiguracjach, wykorzystane w dość nietypowy sposób.Zobaczcie lookbook Lous na wiosnę lato 2013 w naszej galerii!  

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja