lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > LOOKBOOK SIMPLE CREATIVE PRODUCTS WIOSNA LATO 2013!
Lamode.info

LOOKBOOK SIMPLE CREATIVE PRODUCTS WIOSNA LATO 2013!

LOOKBOOK SIMPLE CREATIVE PRODUCTS WIOSNA LATO 2013!

Dodane przez Redakcja
30 Styczeń '13

Niedawno przedstawialiśmy słoneczną kampanię Simple Creative Products z udziałem modelki Dagi Ziober. Dzisiaj prezentujemy lookbooka marki. W tej kolekcji retro powraca ze zdwojoną siła, w towarzystwie ultranowoczesnych rozwiązań!

 

 

Co Simple CP proponuje na ten sezon? Dla romantyczek - rozkloszowane sukienki koktajlowe pokryte kropkowanymi wzorami, rodem z lat 60 tych. Długie, wieczorowe suknie ozdobione różnokolorowymi motywami hippie. Nie zabrakło atrybutu looku pensjonarki, czyli święcącego triumfy w ostatnich sezonach kołnierzyka. Pojawiają się też długo wyczekiwane okulary przeciwsłoneczne.

 

 

Kolekcja obfituje również w bardzo praktyczne rozwiązania jakimi są kostiumy: wciąż w duchu sprzed czterech dekad, w różnych wariacjach kolorystycznych. Spodnie tracą na swej długości, nabierając mniej formalnego wyrazu, a góra i dół outfitu zawsze zgadzają się wzorem. Królują pastelowe kolory i błękit.

 

 

Simple CP prezentuje szeroki wachlarz swoich projektów, z nutą szaleństwa, ale wciąż w duchu minimalistycznym. Projektantka Lidia Kalita jak zwykle stanęła na wysokości zadania - oczarowuje szykownością i elegancją swojej kolekcji, do której inspiracje czerpała ze zdjęć amerykańskich elit w książce Susanny Salk "A Privileged Life".

 

 

Pełen lookbook kolekcji simple wiosna lato 2013 tylko w naszej galerii.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja