lamode > MODA ZAGRANICZNA > KOLEKCJE > LOOKBOOK NAJNOWSZEJ KOLEKCJI LEE NA SEZON JESIEŃ-ZIMA 2011/12
Lamode.info

LOOKBOOK NAJNOWSZEJ KOLEKCJI LEE NA SEZON JESIEŃ-ZIMA 2011/12

LOOKBOOK NAJNOWSZEJ KOLEKCJI LEE NA SEZON JESIEŃ-ZIMA 2011/12

Dodane przez Redakcja
24 Lipiec '11

Historia jeansów jest długa i interesująca. Według jednej z wersji pierwsze ubrania z tego materiału powstały z myślą o żeglarzach i farmerach, a popularność zyskały w czasie amerykańskiej „gorączki złota”, kiedy to pełniły funkcję stroju wygodnego i praktycznego zarazem. Lee, marka z ponad stuletnią tradycją - do swojej najnowszej kolekcji inspiracje zaczerpnęła właśnie z kart historii.

 

Kolekcja na sezon jesień-zima 2011/12 nawiązuje do amerykańskiego stylu życia. Zarówno w wersji męskiej jak i damskiej pojawiają się zatem luźne kraciaste koszule (przywodzące na myśl farmerów z USA), jeansowe kurtki, oversize’owe swetry i bogata kolekcja różnych fasonów spodni. W propozycjach zauważyć też można najpopularniejszy ostatnio trend – denimowy total look. Ten w wydaniu marki, dzięki zróżnicowanej gamie kolorystycznej jeansu, od jasnego błękitu po navy blue, przybiera interesujące postaci.

 

Kolekcja Lee to z pewnością właściwa odpowiedź na potrzeby tych, którzy cenią klasyczny design i dobrą jakość ubrań. Zajrzyjcie do galerii i oceńcie sami!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja