lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > LONDON FASHION WEEK WIOSNA LATO 2013 – MODNY ROZKŁAD JAZDY
Lamode.info

LONDON FASHION WEEK WIOSNA LATO 2013 – MODNY ROZKŁAD JAZDY

LONDON FASHION WEEK WIOSNA LATO 2013 – MODNY ROZKŁAD JAZDY

Dodane przez Katarzyna Tyszkiewicz
15 Wrzesień '12

Ożywcza aura Londynu wpłynęła korzystnie nawet na takiego giganta, jak Burberry – co oczywiście jest również zasługą młodego i kreatywnego zespołu pod wodzą Christophera Bailey. London Fashion Week to przede wszystkim pokazy mody stosunkowo młodej, kreatywnej i alternatywnej: to tu swoje kolekcje pokazują Mary Katrantzou, Kristof Strozyna, Marios Schwab czy niepokorna Vivienne Westwood.

 

London Fashion Week wiosna lato 2013 rozpoczął się już w piątek 14 września takimi pokazami jak Antoni&Alison, sass&bide, Willow i Jean-Pierre Braganza. W sobotę publiczność będzie mogła zobaczyć wiosenno-letnie kolekcje Daks, Holly Fulton, Todd Lynn, John Rocha, House of Holland, Moschino Cheap and Chic oraz Issa London. Kolekcję, która mogliśmy oglądać już w Nowym Jorku pokaże też duet Rag&Bone.

 

Niedziela to dzień szczególny – z samego rana odbędzie się pokaz Preen by Thorton Bregazzi, a w samo południe będzie można zobaczyć pokaz Marios Schwab. Następnie swoje kolekcje pokażą weterani London Fashion WeekMathew Williamson, Vivienne Westwood Red Label, Unique, Temperley London, Acne, Paul Smith oraz nieco młodsza, ale już sławna gwardia – Mary Katranzou i Jonathan Saunders.

 

Wydarzeniem poniedziałkowym jest bez wątpienia pokaz Burberry Prorsum, który możecie obejrzeć na żywo na łamach LAMODE.INFO. Oprócz tego odbędą się także pokazy Pringle of Scotland, David Koma, Christopher Kane i Erdem. Ostatni dzień również należy do młodych, lecz popularnych marek – Mulberry, Roksanda Ilincic,, Anya Hindmarch oraz Meadham Kirchoff

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja