lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > L’INVITATION AU VOYAGE – FILMOWA PREMIERA NAJNOWSZEJ KAMPANII LOUIS VUITTON!
Lamode.info

L’INVITATION AU VOYAGE – FILMOWA PREMIERA NAJNOWSZEJ KAMPANII LOUIS VUITTON!

L’INVITATION AU VOYAGE – FILMOWA PREMIERA NAJNOWSZEJ KAMPANII LOUIS VUITTON!

Dodane przez Redakcja
12 Listopad '12

Jakie sekrety kryją się w murach paryskiego Luwru? Jesteśmy coraz bliżej rozwiązania tej intrygującej zagadki. Niedawno opisywaliśmy pierwsze zdjęcia najnowszej, tajemniczej kampanii Louis Vuitton z piękną Arizoną Muse w roli głównej, a dziś prezentujemy Wam pełen film reklamujący L’invitation au Voyage, który dosłownie przed kilkoma godzinami trafił do sieci.

 

 

Elegancko ubrana, uzbrojona w złoty kluczyk i torebkę Speedy Monogram Empreinte, Arizona Muse pospiesznie przemierza opustoszałe korytarze Luwru, śledzona przez przystojnego mężczyznę. Jaka tajemnica została ukryta w otoczeniu renesansowych obrazów włoskich mistrzów? Jest to niepozorna koperta zamknięta w kultowym, stworzonym ponad 150 lat temu kufrze podróżnym Louis Vuitton. Arizona porywa list, wybiega na dziedziniec muzeum i w ostatniej chwili ucieka przed depczącym jej po piętach tajemniczym nieznajomym, wzlatując balonem ponad rozświetlony Paryż.

 

Paryż, tajemnica, Arizona Muse i podróż w nieznane. Dawno nie widzieliśmy już tak stylowej ucieczki! 

 

Film towarzyszący najnowszej kampanii Louis Vuitton został wyreżyserowany przez rozchwytywany duet fotografów Inez i Vinoodh.

 

źródło: www.louisvuitton.com

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja