lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > LINDSEY WIXSON I SASHA LUSS W KAMPANII CHANEL WIOSNA LATO 2014
Lamode.info

LINDSEY WIXSON I SASHA LUSS W KAMPANII CHANEL WIOSNA LATO 2014

LINDSEY WIXSON I SASHA LUSS W KAMPANII CHANEL WIOSNA LATO 2014

Dodane przez Ismena Dąbrowska
03 Styczeń '14

Sezon wiosenno-letnich kampanii oficjalnie rozpoczęty! Wczoraj pokazywaliśmy, co na kolejny sezon przygotowało Mulberry, Prada zatrudniła po raz trzeci ciemnoskórą modelkę, a Anję Rubik u Giuseppe Zanottiego zastąpiła Andrea Diaconu. Tym razem pod lupę bierzemy najnowsze zdjęcia wizerunkowe domu mody Chanel.

 

Tweedowy żakiet zyskał asymetryczne klapy, a naszyjniki z pereł zostały przeskalowane do rozmiarów XXL – tak niektóre, kojarzące nam się z Coco Chanel projekty w wersji na wiosnę lato 2014 wyobraża sobie dyrektor kreatywny jej domu mody Karl Lagerfeld, który tradycyjnie jest autorem kampanii. Po raz drugi Chanel zaprosiło do współpracy Amerykankę Lindsey Wixson. Towarzyszy jej Sasha Luss – Rosjanka, która chodziła w ostatnich pokazach marki. Możecie kojarzyć ją także m.in. z kampanii Valentino na jesień zimę 2013/2014 w której pojawiła się Magda Jasek. W tym samym duecie modelki zostały również umieszczone w rankingu The Hot List portalu models.com.

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie dość oszczędną w scenografii kampanię Chanel na wiosnę lato 2014. O pokazie wyjętym niemalże z muzeum sztuki współczesnej przeczytacie tutaj.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja