lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > LIMITOWANA KOLEKCJA MOZCAU BY JUSTIN DLA BOUTIQUELAMODE.COM
Lamode.info

LIMITOWANA KOLEKCJA MOZCAU BY JUSTIN DLA BOUTIQUELAMODE.COM

LIMITOWANA KOLEKCJA MOZCAU BY JUSTIN DLA BOUTIQUELAMODE.COM

Dodane przez Redakcja
21 Maj '14

Jesteście fanami egzotycznej estetyki również w swojej szafie? Jeśli tak, to z pewnością zainteresuje Was limitowana kolekcja Mozcau by Justin stworzona specjalnie dla BoutiqueLaMode.com. Fujairah, jeden z siedmiu emiratów tworzących Zjednoczone Ermiraty Arabskie, gdzie pośród pustynnych terenów wznosi się pasmo gór Hajar, zainspirował Mickey Wyrozębskiprojektantkę marki przy tworzeniu nowych projektów. Nic więc dziwnego, że w kolekcji pojawia się, z resztą nie pierwszy raz w przypadku tej marki, motyw gór. Dla Wyrozębski jest miejsce spotkania z absolutem i przejmującą ciszą.

 

W kolekcji Black Desert przeważają przede wszystkim proste formy i klasyczne kolory - głównie czerń. Zobaczymy to na przykładzie sukienek, tunik czy płaszczy. Wśród nowych propozycji znajdziemy również t-shirty z nadrukami Rafała Czajki (HAZZ) i Jana Estrady-Osmyckiego. Uwagę zwracają dodatki np. torby typu shopper i portfele/kosmetyczki wykonane z arabskiej chusty oraz bielizna.

 

W naszej galerii znajdziecie wszystkie projekty z limitowanej kolekcji, a całość dostępna jest w ofercie naszej siostrzanej platrformy BoutiqueLaMode.com. Polecamy!

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja