PL / EN
KRZESŁO FLORENCE, CZYLI ORGANICZNY KOMFORT

KRZESŁO FLORENCE, CZYLI ORGANICZNY KOMFORT

Musicie poznać ten kultowy projekt!

 

Gdzie unikalny design spotyka się z wspaniałym komfortem – oto krzesło Florence projektu duńskiego kreatora René Hougaarda!

René Hougaard

René Hougaard to duński projektant z wieloletnim doświadczeniem, absolwent Aarhus School of Architecture. Nieustannie dąży do przekraczania granic w stosowaniu materiałów, technologii i procesów produkcji, dzięki czemu jego projekty są nie tylko piękne, ale i praktyczne. Inspirują go najnowsze trendy i nowinki ze świata architektury, nowa technologia, ale przede wszystkim ludzkie potrzeby. „Pełne pasji, pozytywne podejście i wiara, że wszystko jest możliwe sprawiają, że kształtujemy świat” - to dewizja Hougaarda.

Krzesło Florence

Flagowy projekt Duńczyka to kwintesencja połączenia piękna z praktycznością. Organiczna forma jest nie tylko przyjemna dla oka – każdy kształt ma zapewnić użytkownikowi maksymalny komfort. Subtelne nogi ze stali podkreślają nowoczesny design i nadają krzesłu eleganckiego sznytu. „Wiele krzeseł wykonanych z forniru jest niewygodna do długiego siedzenia. Florence rozwiązuje ten problem. Projekt jest organiczny, więc doskonale współgra z ciałem” - tłumaczył René Hougaard.

Jeżeli chcecie wprowadzić do wnętrza zabawny kontrast, ustawcie krzesła Florence w nowoczesnej, ostrej przestrzeni. Dla fanów naturalności dostępne są okleiny dębowe i orzechowe. Jeżeli jesteście zwolennikami koloru, wybierzcie musztardę lub szarą zieleń, a biel i czerń zadowolą pasjonatów ponadczasowej klasyki.

Krzesła Florence są dostępne w sieci BoConcept w cenach od 929 zł do 1659 zł. Polecamy!

video

CHLOE JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: design | BoConcept |

podobne artykuły